Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 15-05-14, 16:30
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nospanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλό θα ήτανε να μην ευησυχάζουμε τον κόσμο λέγοντας και αναπαράγοντας το συγκεκριμένο μοτο γιατί απλούστατα δεν ισχύει πάντα, δεν είναι 100% σίγουρο και μπορεί να προκληθεί πανικός στον νέο κυρίως χομπίστα, όπως είχε συμβεί και σε 'μένα στο παρελθόν.
Πολλοί είναι αυτοί που υποστηρίζουν ότι θεωρείται το καλύτερο φάρμακο γενικής χρήσης, αν και αυτοί που το "διαδίδουν" δεν είναι να τους εμπιστεύεσαι στα λεγόμενά τους διότι προωθούν (μόνο) τα καταστήματα........
Εμένα προσωπικά δύο φορές που το χρειάστηκα όχι μόνο δε με βοήθησε καθόλου αλλά με φιλοδώρησε και με 0,5 αμμωνία. Και άντε να το δεχτώ ότι στο δεύτερο ενυδρείο που το χρησιμοποίησα ήταν φρέσκο, στο πρώτο όμως που έτρεχε για πάνω από 8μηνο και μάλιστα με δύο φίλτρα γιατί μου σκότωσε μέρος της βιολογίας (??)
Οπως είδες παρακάτω λέω

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσωπικά έχω χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο φάρμακο και η βιολογία μου δεν παρουσίασε κανένα πρόβλημα. Αυτό βέβαια εξαρτάται και από πολλούς άλλους παράγοντες, όπως αν το φίλτρο έχει ικανοποιητικό βιολογικό υλικό που να μπορεί να καλύψει τυχόν πρόβλημα, όπως μείωση της βιολογίας ή ξαφνική αύξηση της αμμωνίας κλπ.
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01420 seconds with 11 queries