Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 08-11-15, 13:48
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnpecn` Εμφάνιση μηνυμάτων
Σπυρο το φιλτρο κανονικά ειχε τρια καλαθάκια αλλα τωρα λειπει το ενα το πανω πανω
Τα καλαθακια ειναι μισοφέγγαρα και λογικα ειναι ετσι επειδη στο πλαι εμπαινε σφουγγάρι.
Οποτε σκεφτομαι να βαλω στον πατο ελαφροπετρα χυμα απο πανω τα 2 καλαθακια με ελαφροπετρα και εκει που εμπαινε το σφουγγαρι στο πλαι να βαλω καποια σφουγγαρια jbl που εχω ,και τελος πανω πανω βαμβακι ενυδρειακο,τι λες γι αυτο;
Επίσης θα χρειαστει η ριζα και καμιά πέτρα η απλά θα φανε χώρο;
Απο διακοσμηση θα τους πω πεντε πραγματα για ανουμπιες βαλισνεριες κλπ αλλά εγω απο φυτά εχω μονο μέτρια προς δύσκολα
Δεν γραφει πανω ποιο μοντελο ειναι? Ή βρες το με αναζητηση στο Google.
Μπορει να χρειαζεται το καλαθακι κατω κατω να δημιουργει καποιο "καναλι" σωστης διοδου του νερου.
Μπορεις ισως να βαλεις κατω τα δυο καλαθια και να χρησιμοποιησεις δυχτι για τα υλικα που θα εμπαιναν στο τριτο πανω πανω, ακουμπωντας απλα πανω στο δευτερο καλαθι.

Ναι ενα διακοσμητικο πιστευω οτι ειναι χρησιμο στο ενυδρειο, για να το χρησιμοποιει ως απαγγειο το ψαρι, οποτε αισθανθει καποια ανασφαλεια.
Ουσιαστικα μια κρυψωνα πρεπει να φτιαξεις. Οι ανουμπιες (δεμενες πανω σε καποιο ξυλο ή πετρα) βοηθανε να γινει λιγο ογκωδης αυτη η κρυψωνα, χωρις να πιανει λιτρα.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01596 seconds with 11 queries