Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 28-01-15, 12:30
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από snakepanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Δουλευα προ κρισης σε εργοστασιο με κατασκευες πλεξι γκλας και ξερω καλα το υλικο,,το οποιο το κολας με χλωροφόρμιο και λερονη αμα δεν το ριξεις στην ενώσει .Υπαρχουν ακομα και μεντσεδες απο αυτο το υλικο.
Τωρα εσυ το κατεχεις το πραμα και δεν εχεις θεμα ,,,,παντως ειναι ακριβω ,,ξερεις γιατι ????αμα το αναφερω θα μας την πεσουν τα μαγαζια που πουλανε ,,εχει πολυ πουστια το θεμα,,αν θελεις να μαθεις στηλε ΠΜ να σου πω τι παιζη με την ΤΙΜΗ .
Άρα ξέρεις καλύτερα από εμένα.
Το συγκεκριμένο υλικό , αν το χρησιμοποιήσεις σωστά και στο βαθμό ευκολίας που σου προσφέρει και δεν ξεπεράσεις τα όρια του, φτιάχνεις ότι θες.
Καλά μη φανταστείς πως είμαι και εξπέρ, απλά 2-3 χρόνια όλο και κάτι φτιάχνω αλλά και μαθαίνω, και κάθε επόμενο είναι κάπως καλύτερο από το προηγούμενο, και το υλικό αυτό με βόλεψε γιατί το βρήκα πως είναι εύκολο.
Και τους μεντεσέδες τους έχω δει, αλλά του απέφυγα από τη 1η στιγμή, γιατί αν τους κολλήσεις και μετά σου σπάσουν, δεν ξεκολλάνε και θα χαραμίσεις όλη τη κατασκευή, και για αυτό προτίμησα τους πλαστικούς βιδωτούς από ναυτιλιακά είδη, που και δεν σκουριάζουν αλλά και αν πάθουν κάτι, τους ξεβιδώνω και βάζω άλλους.
Τώρα για τη τιμή , επειδή μάλλον είναι λίγο πολύ μονοπωλιακό είδος , όλο και κάτι παίζει. Το θέμα είναι που θα βρούμε κάποιον που να πουλαει φθηνά
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01372 seconds with 11 queries