Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 25-09-13, 16:05
sofos76 Ο χρήστης sofos76 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-09-2013
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
ξαναλεω,δεν τα εβγαλα απτο κεφαλι μου

δεν ξερω αν το διαβασες ολοκληρο το αρθρο.

"They can be maintained successfully with loads of other large-growing species though, provided a massive tank is available. By massive we are talking about something in excess of 96″ (240cm) long by 36″ (90cm) wide by perhaps 24″ (60cm) tall. This would contain around 1300 litres of water, placing a community of such animals beyond the scope of the majority of aquarists."
Βρέ φίλε μου το διάβασα τώρα μπορεί να το κατάλαβα λάθος. Αλλά εδώ λέει ότι άμα θες να έχεις και άλλες κοινότητες ψαριών τι χρειάζεται. Μίλησα εγώ και για άλλες κοινότητες? εκτός και αν θεωρούμε κοινότητα το 1 ακόμα ψάρι . Οκ είπα τα pleco μάλλον θα κρατήσω το ένα και αυτό γιατί σε άλλα μέρη του ενυδρείου κινείται το πλεκο σε άλλα οι κιχλίδες. Τώρα αν κάνω λάθος διορθώστε με.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alekos Εμφάνιση μηνυμάτων

έτσι είναι ενήλικο!!το δικό σου κάτι έχει,δε ξέρω τι!!!πολύ φοβισμένο και τα πτερύγια μαζεμμένα!!!
διάβασε και αυτό:http://animal-world.com/encyclo/fresh/cichlid/Oscar.php και όποιος άλλος θέλει φυσικά!!!
Αλέκο το ψάρι να είναι φοβισμένο δεν νομίζω, εδώ να σου δώσω να καταλάβεις σχεδόν παίζουμε όταν το ταΐζω, μέχρι και να το χαϊδέψω με αφήνει και όταν με βλέπει να κινούμε γύρω από το ενυδρείο με ακολουθεί όπου πάω. Λες να ευθύνεται η μπλε λάμπα ?? γιατί αν θυμάμαι καλά όταν έβαλα αυτή τη λάμπα μετά από λίγο καιρό πήρε αυτό το χρώμα και το έχει τώρα έτσι τουλάχιστον τα 3 τελευταία χρόνια μην πω παραπάνω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01568 seconds with 11 queries