Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #36  
Παλιά 03-11-10, 12:32
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

Λοιπον εχω ηδη 7 ψαρακια 2-3 αυγα με ματακια μεσα και καμια 5-6 ακομα αυγα που ειναι μεσα στην μοςς και δεν τα βλεπω.Ετοιμαζω αρτεμια απο εχθες και σημερα ισως να ειναι ετοιμη.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι,για ποσες μερες γεννανε αυγα οι μελανοτενιες,γιατι εχω στραβωθει να ψαχνω για αυγα μεσα στο ενυδρειο(ασε που ετσι οπως παει θα το διαλυσω).Αν συνεχισουν να γεννανε να φτιαξω την πατεντα με το μαλλι.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Μ5 Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπον εχω ηδη 7 ψαρακια 2-3 αυγα με ματακια μεσα και καμια 5-6 ακομα αυγα που ειναι μεσα στην μοςς και δεν τα βλεπω.Ετοιμαζω αρτεμια απο εχθες και σημερα ισως να ειναι ετοιμη.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι,για ποσες μερες γεννανε αυγα οι μελανοτενιες,γιατι εχω στραβωθει να ψαχνω για αυγα μεσα στο ενυδρειο(ασε που ετσι οπως παει θα το διαλυσω).Αν συνεχισουν να γεννανε να φτιαξω την πατεντα με το μαλλι.

Επισης θα ηθελα να προσθεσω οτι εριξα ελαχιστη τριμμενη τροφη(για νεογνα),την οποια μαλλον αγνοουν....
__________________
Το αλλο μου χομπι....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιαννης Μ5 : 03-11-10 στις 12:32 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01498 seconds with 11 queries