Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 01-07-17, 11:52
Το avatar του χρήστη AGGELOSAR
AGGELOSAR Ο χρήστης AGGELOSAR δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-03-2016
Περιοχή: Κηφισια
Μηνύματα: 166
Προεπιλογή

Κοίταξε στο δικό μου ποστ την συνδεσμολογία, που είναι προτιμότερη με το αντίστοιχο αρσενικό βυσματάκι, χωρίς κόψε ράψε (Προβλημα σύνδεσης ανεμιστήρων AGGELOSAR).
Δυστυχώς οι δικοί σου δεν έχουν το μεγάλο που είναι αρσενικό πίσω θηλυκό μπροστά, οπότε η σύνδεση μεταξύ τους τότε είναι παιγνιδάκι! Υπάρχει το αντίστοιχο ''αρσενικό'' και φαίνεται σε μία από τις φωτογραφίες! Θα το βρείς σε κατάστημα ηλεκτρονικών ή σε service υπολογιστών. Προσοχή με τις συνδέσεις! Μία λάθος σύνδεση ή βραχυκύκλωμα και τα εν λόγω ανεμιστηράκια, καίγονται για πλάκα! ¨Ενας από τους πιθανούς λόγους που ο ανεμιστήρας ''δε παίζει με τίποτε'', είναι, γιατί απλούστατα με μία λάθος σύνδεση... κάηκε! Δοκίμασε με τη σωστή συνδεσμολογία, όπως φαίνεται στη φωτογραφία με το αντίστοιχο αρσενικό βύσμα, κατά προτίμηση με έναν στον οποίο δεν έχεις κάνει δοκιμές!
-------------------------
Κοίταξε στο δικό μου ποστ την συνδεσμολογία, που είναι προτιμότερη με το αντίστοιχο αρσενικό βυσματάκι, χωρίς κόψε ράψε (Προβλημα σύνδεσης ανεμιστήρων AGGELOSAR).
Δυστυχώς οι δικοί σου δεν έχουν το μεγάλο που είναι αρσενικό πίσω θηλυκό μπροστά, οπότε η σύνδεση μεταξύ τους τότε είναι παιγνιδάκι! Υπάρχει το αντίστοιχο ''αρσενικό'' και φαίνεται σε μία από τις φωτογραφίες! Θα το βρείς σε κατάστημα ηλεκτρονικών ή σε service υπολογιστών. Προσοχή με τις συνδέσεις! Μία λάθος σύνδεση ή βραχυκύκλωμα και τα εν λόγω ανεμιστηράκια, καίγονται για πλάκα! ¨Ενας από τους πιθανούς λόγους που ο ανεμιστήρας ''δε παίζει με τίποτε'', είναι, γιατί απλούστατα με μία λάθος σύνδεση... κάηκε! Δοκίμασε με τη σωστή συνδεσμολογία, όπως φαίνεται στη φωτογραφία με το αντίστοιχο αρσενικό βύσμα, κατά προτίμηση με έναν στον οποίο δεν έχεις κάνει δοκιμές! Αυτό που κάνει πως ξεκινά και μετά σταματάει, δε μου αρέσει!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη AGGELOSAR : 01-07-17 στις 11:52 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01542 seconds with 11 queries