Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #45  
Παλιά 24-09-13, 12:10
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mikros84 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξέρω αν είχες ποτέ σου δίσκους φίλε μου, αλλά σε πληροφορώ ότι έχουνε εκπληκτικές συμπεριφορές.
Κάθε είδος έχει την δική του μαγεία.
Και κάθε χομπίστας διαλέγει ποιό είδος τον μαγεύει περισσότερο και φυσικά αν μπορεί να το κρατήσει (είτε από οικονομικής αποψης, είτε από άποψης γνώσεων και χρόνου).
Ο Σπύρος για τους δικούς του λόγους χάλασε το δισκάδικο και το έκανε νταμάρι.
Ο χρόνος θα δείξει αν έπραξε σωστά.
-------------------------

....discus-fish --> vinilio-disc --> compact disc --> digital video disc --> blue-ray disc --> discus-fish....
Ξερεις αν ειχε δισκους χρηστο αλλα θα συμφωνησω με τον τεο οτι το ενυδρειο πλεον μου τραβαει το βλεμμα πολλαπλασιες φορες αποτι οι δισκοι, και ακομα δεν εχω δει καν γεννα. Στο δισκαδικο το κοιτουσα και ημουν σε φαση "ελα ελαααααα εεεεελαααα.....ΝΑΑΑΑΙΑΙΙΙΙΙ κουνηθηκε. ". Εδω βλεπω την επικοινωνια τα φλερταρισματα και ακομα ειναι μωρα. Γουστα ειναι αυτα βεβαια. Δεν θα διαφωνησω στο θεμα οτι το καθε ειδος εχει τη δικη του μαγεια φυσικα. Εγω πιστευω οτι ενας χομπιστας πρεπει να περασει απο ολα τα σταδια για να κατασταλαξει σαν ατομο.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Χααχχααχααχαχ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κουραμπιές : 24-09-13 στις 12:10 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01600 seconds with 11 queries