Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 10-01-12, 16:01
the_passenger Ο χρήστης the_passenger δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-11-2010
Περιοχή: Marousi
Μηνύματα: 190
Προεπιλογή

Πολύ καλό αυτό με τα φύλλα, θα εκδράμω να μαζέψω και θα βράσω κι εγώ!

Αργά η γρήγορα με τρώει κι εμένα για μεγαλύτερο χώρο για αυτά τα δύο πανέμορφα ψαράκια, αλλά και (τότε) μια παρέα από tetras..


(υγ: στεναχωρέθηκα έπειτα στο λίνκ σου με την ατυχία του ενυδρείου σου. Έυχομαι να φτιάξεις ένα ακόμα καλύτερο. Οπως είπε κι ενας φίλος στην τελευταία απάντηση, κι εμένα η αίσθησή μου είναι ότι ισως δεν πάταγε καλά στη δεξιά πλευρά του επίπλου, σαν να είχε "γείρει" λίγο η ξύλινη βάση μου φαίνεται απ τον τροπο που έσπασε και το ότι το σπάσιμο άφησε και κενό)
-------------------------
Κάτι ακόμα για την ΑΟ,

καθώς το compact θεωρώ οτι θα βγαίνει ακριβότερο σε βάθος χρόνου ,προσανατολίζομαι σε κάτι τέτοιο:

http://www.waterwaves.gr/index.php?t...oduct_id=29985

Σχετικά με τα έξτρας που μπορούν να προστεθούν (καλύτερες μεμβράνες, απιονισμός, μανόμετρο, flush kit) αξίζει κάποιο/κάποια κατά τη γνώμη σας, είναι είναι υπερβολή για τα Rami ? Εσείς τί θα βάζατε από αυτά ?
(Υπόψιν ότι είναι πολύ μικρό το ενυδρείο (50λτ μεικτά), αλλά και με αναβάθμιση γύρω στα 120 θα πάω, όχι παραπάνω για το χώρο αυτό)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη the_passenger : 10-01-12 στις 16:01 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01383 seconds with 11 queries