Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 09-01-12, 23:26
the_passenger Ο χρήστης the_passenger δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-11-2010
Περιοχή: Marousi
Μηνύματα: 190
Red face

σκληροτητα, τί είναι αυτό? (κατάλαβα, θα έχω πρόβλημα εκεί, άρα ΑΟ.. )

Ναί με ενδιαφέρει να είναι καλά τα ramizeri.. Να κάνω και black water, μου αρέσει (μόνο με την τύρφη γίνεται αυτό?)

εχμμ εγώ για λίγους καρδινάλιους ξεκίνησα το ενυδρειάκι (υπήρχε ήδη).. αλλά έπεσα τυχαία πάνω σ'αυτό το ζευγαράκι rami και αυτό ήταν..

Με βλέπω να πηγαίνω στα 120 λίτρα για να βάλω και μια ομάδα Cardinals και να είναι όλα κομπλέ
-------------------------
Σήμερα πήρα κατεψυγμένη αρτέμια και τα τάισα.. Στην αρχή ήταν αγάλματα, όταν έκανα οτι φεύγω ο αρσενικός άρχισε να τσιμπολογά, το ίδιο και το θυλικό μετά! πάμε καλά

Το ph έχει πέσει λίγο από χτες, προφανώς δρά σιγά σιγά η τύρφη στο φίλτρο, είναι στο 7,2.

Να ρωτήσω κάτι, τί είναι πιο πρακτικό, "αυτόνομη" compact ΑΟ ή προσαρμοσμένη στο φίλτρο νερού που έχω ήδη στην κουζίνα (με 3 χ 10'') ως ένα φίλτρο (της ΑΟ) ακόμα? Επίσης, θεωρώ οτι γλυτώνω την ταλαιπωρία της προετοιμασίας νερού και τις μετρήσεις πριν την αλλαγή, και με το νερό από ΑΟ κάνω απευθείας αλλαγή, σωστά?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη the_passenger : 09-01-12 στις 23:26 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01393 seconds with 11 queries