Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 22-05-14, 19:01
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ichigo Εμφάνιση μηνυμάτων
Για ανανεώσεις δεν νομίζω να υπάρχει θέμα. Είναι από τα αρχικά ψαράκια που είχα αγοράσει. Και ο πληθυσμός μου είναι σχεδόν σταθερός μπορώ να πω. Παλιά κάταφερναν να επιζήσουν μικρά και από εκεί φτάσανε τα 30+ αλλά από τότε σπάνια να δω κάποιο να καταφέρνει να μεγαλώσει. οπότε μπορεί να τα έχω 2.5 χρόνια αλλά στην ουσία στο ενυδρείο μου έχω μόνο τις πρώτες γέννες. Άρα το θεωρώ αδύνατο να κατάφερναν να αναπτύξουν αιμομικτικά σύνδρομα αφού στην ουσία δεν έχει προλάβει κάποιο να μεγαλώσει πόσο μάλλον να φτάσει και στο στάδιο αναπαραγωγής. Το συγκεκριμένο είναι στην ουσία ένα από τα θηλυκά από τα τότε που είχα αγοράσει. Απλά τότε το συγκεκριμένο ήταν σχετικά μικρό ενώ η άλλη που έφυγε τον προηγούμενο μήνα φαινόταν μεγάλη απ'όταν την αγόρασα.
Αν τα μικρά πεθαίνουν, τότε είτε δεν ταίζεις σωστά είτε υπάρχουν άλλοι λογοι και θέλει ψαξιμο
Ειναι απ τα πιο ευκολα ειδη και τα λιτρα σου ειναι υπερβολικά καλά

Τσεκαρε
1ον τα τεστ αν εχουν ληξει
2ον η τροφή ποσο καιρό ειναι ανοιχτη?
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02393 seconds with 11 queries