Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 01-01-19, 14:24
Fanisclub13 Ο χρήστης Fanisclub13 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 01-01-2019
Περιοχή: Βολος
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή Επιλογη ψαριων σε νεο ενυδρειο

Καλησπερα σε ολους και καλη χρονια..ηθελα τις συμβουλες σας ωστε στο να καταληξω τι ψαρια να προσθεσω στο ενυδρειο..το ενυδρειι που εχω ειναι το rehau 600 540l
Τα ψαρια που εχω ειναι 16 νεον τετρα 1 πλεκο 2 κλοουν και 4 guppy αρσενικα...προτιμω μικρα ψαρια οπως κοπαδοψαρα παρα να εχω λιγα μεγαλα εκτος και να μπορω να βαλω 2-3 χωρις προβληματα με τα μικρα κοπαδια.διακοσμηση εχω διαφορα ξυλα και 7-8 φυτα οπως hygrophila diformis polysperma rosanerving valsineria ludwigia repens ludwigia mullerti..
Εντυπωση μου εχουν κανει τα τιγρακια γιατι με την κινηση τους θα 'γεμιζουν'το ενυδρειο..με βαση αυτα τι αλλο θα μπορουσα να προσθεσω...γνωριζω οτι τα γκαπυ πρεπει να αλλαξουν ενυδρειο λογω ασυμβατοτητας με τα τιγρακια (αν αγοραστουν)
Ρωταω γτ διαβαζω διαφορες γνωμες και θελω να κατασταλαξω καπου..αναμενω προτασεις και αν οι επιλογες που υπαρχουν με τιγρακια ειναι λιγες προτιμω να μν προχωρησω σε αγορα και να κοιταξω αλλα ειδη..συγνωμη για το μεγαλο ποστ καθε βοηθεια ευπροσδεκτη

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanisclub13 : 01-01-19 στις 14:40 Αιτία: https://imageshack.com/a/img921/1084/
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01373 seconds with 11 queries