Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 26-02-17, 19:28
Κωστας Μ Ο χρήστης Κωστας Μ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 20-01-2017
Περιοχή: Κερατσινι
Μηνύματα: 53
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgegeorgiou82 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ησουν απιστευτα αναλυτικος και σε ευχαριστω. Αλλα τρομαξα με τοσα πραγματα χαχα. 22;;;; Γιατι 10 μετρα λαστιχο; δε μπορω να βγαζω το νερο σε εναν κουβα πχ και να το πεταω μετα; ηταν ενα νουμερο στην τυχη! Εννοειται πως μπορεις με κουβα αλλα ειναι πιο ευκολο να τραβηξω μια σωληνα με αντλια να αδειασει το νερο και μετα με την ιδια να το ξαναγεμισω απο το βαρελι παρα με κουβαδες! Αν χρειαστει να κανεις ολικη αλλαγη νερου ή της ταξεως του 80% ?

Πραγματικα ενω ειχα σκυλο, πουλια τωρα μωρο στο σπιτι... νιωθω το συγκεκριμενο θεμα ποκυ δυσκολο σαν το μωρο φιλε μου δεν ειναι τιποτα πιο δυσκολο οποτε μην αγχωνεσαι
-------------------------
Τον βυθο με τη "σκουπα" καθε ποτε τον κανουμε;οποτε θες δεν νομιζω οτι υπαρχει νομος! τα τζαμια του ενυδρειου καθε ποτε; το αυτο ,ειναι σαν να λεμε καθε ποτε σφουγγαριζεται το σπιτι? (δεν υπαρχει καποιο στανταρ) αυτος ο μαγνητης κανει δουλεια για τα τζαμια και αρκει; δεν τον εχω δουλεψει

Χρειαζεται να βγαζω ξυλα ή πετρες που εχω μεσα καθε λιγο και λιγακι και να τα καθαριζω; περα απο την αλλαγη νερου τι αλλη καθαριοτητα χρειαζεται;τζαμια, καποια μικροκαθαριοτητα στα υλικα φιλτρου (με νερο απο τον ενυδρειο) οποτε βλεπεις πτωση ροης,αλλαγη ενυδρειακου βαμβακιου (εγω το κανω εβδομαδιαια) και σφουγγαριου οταν θεωρηθει αναγκαιο (μαζεψει πολυ σκατο) καπου καπου καθαριζεις και την φτερωτη της αντλιας

Κανει φασαρια;αν το φιλτρο σου ειναι αθορυβο, οτι θορυβο κανει η αναταραχη της επιφανειας του νερου μυριζει;no ρωταω γιατι θα μπει σαλονι μη τυχον και επαναστατισει η γυναικα μου καλο κουραγιο

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
αυτααααα...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01486 seconds with 11 queries