Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 19-01-12, 01:33
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρηστος Ζ. Εμφάνιση μηνυμάτων
αν τα τρωνε τα γκουραμι τοτε μια χαρα,γιατι ειχα αποφασισει να παρω αυριο panacur.βασικα μεσα στο ενυδρειο βλεπω και κατι αλλα ζωυφια και αυτα ασπρα ειναι με μικρα ασπρα κελυφη και κολυμπανε περα δωθε συνεχεια,μου φαινονται ακυνδινα παντως(μπορει να κανω και λαθος δεν ξερω).ξεχασα να σας πω οτι το ενυδρειο δεν εχει ψαρια μεσα,οι κατοικοι θα μπουνε το σαββατο.
Αν βαλεις γκουραμακια θα το εκτιμησουν δεοντως το τσιμπουσι, σου μιλαω εκ πειρας (τα ειδη που ασχολουμαι και που υπαρχει στα ενυδρεια μου ειναι μονομαχοι και γκουραμια και εχω δει πως και τα δυο τρελαινονται για πλαναρια... Ακομα και τα μικρουλια που ειναι ενος μηνος)
Αυτα ειναι, απο τις χαλια συνθηκες του πετ σοπ κατ ευθειαν σε ζωντανη τροφη ολο πρωτεινη.

Αυτο για τα γατακια-σκυλακια δεν πρεπει να πολυ-ισχυει γιατι κατα καιρους εχω πλαναρια χωρις να εχω γατα εδω και χρονια.
Μια φορα που ειχα ξεκινησει να στρωνω με τροφες για πλεκο (μετα το γυρισα στην αμμωνια γιατι δεν μπορουσα να το ελεγξω αλλα τα πλαναρια παρεμειναν) ειχε γεμισει ο τοπος πλαναρια (ο μονομαχουλης που μπηκε εκει μεσα εκανε παρτυ, αφου ηταν τρεις μερες σα μπαλονι)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,08618 seconds with 11 queries