Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 22-03-18, 21:05
Το avatar του χρήστη alexkotsis
alexkotsis Ο χρήστης alexkotsis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-08-2013
Περιοχή: Παλαιό Φάληρο
Μηνύματα: 382
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aaaooll Εμφάνιση μηνυμάτων
Πιστεύω ότι δεν είναι σωστό να κρίνουμε την ψυχολογική κατάσταση -κάποιων που δεν ξέρουμε κιόλας έτσι?- οποιουδήποτε!
Δεν το θεωρώ σωστό σαν άνθρωπος
Ή ψυχολογική έρευνα τι σχέση έχει με την ψυχολογική κατάσταση κάποιου ανθρώπου. Νομίζω μπέρδεψες αυτό που γράφω και μάλιστα με διάθεση χιούμορ.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Artemisia Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλέξη μου καταλαβαίνω την αγάπη σου για τα ψάρια αλλά δεν είμαστε όλοι το ίδιο . Δεν έχουμε όλοι την ίδια ικανότητα και κουράγιο να αντιμετωπίσουμε πράγματα και καταστάσεις . Σου το λέω γιατί όταν αναγκάστηκα να πάρω τις αποφάσεις μου για ένα ψάρι μου που έχριζε βοήθειας με πήγε "παρα πέντε" μέχρι να τελειώσω την μικροεπέμβαση . Όλα είναι αποφάσεις στην ζωή και θέληση
Βρε Αρτεμισία μου εγώ άλλο λέω και αποδέχομαι πλήρως αυτό που λες.
Το να ξεκινάς ένα θέμα θεωρητικά επειδή νοιάζεσαι για το ψάρι σου και να μην απαντάς στις ερωτήσεις που σου κάνουν ώστε να σε βοηθήσουν δεν μπορώ να καταλάβω.
Είναι σαν να πονάς, πας στον γιατρό και σου λέει ποτέ ξεκίνησε ο πόνος και εσύ χωρίς να απαντήσεις να σηκωθείς να φύγεις!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alexkotsis : 22-03-18 στις 21:05 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01386 seconds with 11 queries