Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 13-10-09, 20:06
Το avatar του χρήστη elk
elk Ο χρήστης elk δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-10-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 65
Προεπιλογή απορίες οσκαρ και το σουπερψάρι!

Γειά σε όλους!

Μετά από 3μήνες που έχω στην κατοχή δύο oscar έχω κάποιες απορίες

εδώ τα δυό τους


και τώρα οι απορίες μου...

Παρατήρησα όπως φαίνεται και στην κάτω φωτογραφία ότι ο tiger έχει κάποια άσπρα σημάδια στο πίσω μέρος του σώματος του κοντά στην ουρά του τα οποία δείχνουν να υποχωρούν.

Μέχρι και πριν από 10 μέρες είχαν συχνούς καυγάδες και υποθέτω ότι είναι σημάδια αυτών εσείς τι γνώμη έχετε μπορεί να είναι κάποια ασθένεια (αμμωνία και νιτρώδη έχω μηδενικά, Ph8 και κάνω αλλαγές νερού κάθε 4 ημέρες το 40%);

Στην παρακάτω φωτογραφία ο albino εδώ και 5 ημέρες σκάβει συνέχεια και καθαρίζει την γωνία γιατί;;; υπάρχει περίπτωση να κάνει αυγα;



Και τώρα το πιο κουφό... ο παρακάτω albino

πετάχθηκε έξω από το ενυδρείο χωρίς να τον υποψιαστώ και τον βρήκα μετά από 30 λεπτά έρευνας κάτω από ένα ηχείο του home cinema, είχε αφυδατωθεί και η ουρα ήταν ξεραμένη στην άκρη πήγα να τον σηκώσω από το πάτωμα βέβαιος για τον θάνατο του αλλά με το που τον έπιασα σπαρτάρησε και τον έβαλα αμέσως μέσα στο ενυδρείο... για 10 ώρες ήταν ακίνητος και η αναπνοή του ήταν αργή και σταθερή έπειτα άρχισε σιγά σιγά να κολυμπάει και σήμερα έχει αναρώσει πλήρως και είναι το ίδιο ζωηρός και ορεξάτος όπως πρώτα, το ξεραμένο άκρο της ουράς του έπεσε και έχει αναπληρωθέι σχεδόν όλο, και όλα αυτά μεσα σε 4 μέρες ν
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01650 seconds with 11 queries