Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 14-04-14, 13:50
Το avatar του χρήστη nospanos
nospanos Ο χρήστης nospanos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-09-2012
Περιοχή: Ανατολική Αττική
Μηνύματα: 369
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kapsok Εμφάνιση μηνυμάτων
H μπλε λαμπα είναι η "μαμίσια" του Hailea και δε τη βλέπω να αλλάζει εύκολα... Παραδόξως πρόβλημα με άλγες δεν είχα ποτέ, ούτε παλιότερα, ό,τι και να χα δοκιμάσει σ' αυτό το ενυδρειάκι. Και δε θα σκόπευα γενικά να προβώ σε αναβάθμιση σ αυτό μόνο που τα φυτά πήγαν τόσο καλά που σκέφτομαι ότι αξίζει τον κόπο τελικά. Έχω κάτι πατέντες υπόψιν μου, θα δούμε...
-------------------------
Θα δοκιμάσω μπας και την παραγγέλνουν στα petcity τη μισή λευκή μισή κόκκινη, αλλά δε νομίζω. Αλλού δεν μπόρεσα να τη βρώ...
Σου είχα πει πως γίνεται.. είχα ρωτήσει στην κεντρική γραμμή υποστήριξης του Pet City για να ερχόντουσαν 2 λάμπες της JBL που έψαχνα για το Rio μου. Μπορώ να πω (προς έκπληξή μου) πως και οι κωδικοί υπήρχανε σε διαθεσιμότητα και ήταν δυνατό να έρθουν παραγγελία από αυτούς Ελλάδα και μπορούσαν να σου φέρουν έστω κι ένα τεμάχιο από έναν κωδικό μόνο . Στην περίπτωση τη δική σου πρέπει να ρωτήσεις αν έχουν τη δυνατότητα να φέρουν τη συγκεκριμένη λάμπα, αλλά για να είσαι σίγουρος μη ρωτήσεις υπάλληλο σε μαγαζί αλλά κάνε ένα τηλέφωνο στα κεντρικά τους.

Λέω προς μεγάλη μου έκπληξη, διότι γενικά συνηθίζεται να "κράζεται" το Pet City για τον έναν ή για τον άλλον λόγο που δε λέω ότι ισχύει ή δεν ισχύει απόλυτα, αλλά τουλάχιστον οι άνθρωποι κάνουν κινήσεις προς την εξυπηρέτηση του πελάτη, σε αντίθεση με άλλα ελληνικά μαγαζιά που "απαιτούν" τη μπακαλίστικη νοοτροπία του να παραγγείλεις πχ 10-20 τεμάχια για να σου έρθει το πρϊόν που ψάχνεις...με αυτές τις πολιτικές μην κλαίγονται ότι τους φεύγουν οι πελάτες τους μετά και ότι δε διευρύνουν τον κύκλο υποψήφιων αγοραστών τους..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01625 seconds with 11 queries