Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 03-09-12, 18:41
Το avatar του χρήστη maxmike
maxmike Ο χρήστης maxmike δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-10-2011
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μηνύματα: 922
Προεπιλογή

χμχμχμ καλως τα δεκτηκες κλεοβουλε και καλη υπομονη.
τωρα τι χρειαζεσε κατε εμε:στο σπιτι:
1.ενα μπουκαλακι frontline η εφιππο η σεμπασιλ
2. ενα ντενταστικ της φρισκις διοτι θα θελει να μασσουλαει.
3.πλαστηκα πιαττακια σκυλου
οταν πρεπει:
τα εμβολια γινονται με δυο τροπους χρονικα δηλαδη μπορεις να κανεις το πριμοντογκ που ειναι για τυφο 35 ημερων και μετα απο δεκαπεντες μερες το τετραντογκ το οποιο ειναι τετραπλο η μπορεις να κανεις 45 μερων κατ.ευθειαν το τετραντογκ και μετα τα υπολοιπα.κατα την γνωμη μου μην κανεις του καλααζαρ(λεισμανιαση) δεν σου προσφερει τπτ και μπορει να δημιουργησει μονιμα προβληματα στον σκυλο.καθε τρεις μηνες χρειαζεσε αντιπαρασητηκο τωρα που ειναι κουταβη και μεχρι δυο μηνων δεν κανει να δινεις χαπι για σκουλικια να παρεις την μπανμιθ που ειναι γιαυτην την δουλια μετα δινεις χαπι συμφωνα με τον κατασκευαστη.35 μερων μπορεις να του δινεις και μουσκεμενη κροκετα με νερο.αν και παλι κατα την γνωμη μου εγω στον δικο μου 2 μηνων μπαντοκ δινω ωμο με ωμα λαχανικα και δυο φορες την βδομαδα συμπληρωνω λιγη κροκετα μπορεις να παρεις πληροφοριες εδω http://marthathesharpei.blogspot.gr/...-raw-food.html μετα απο δωδεκα χρονια απασχολησεις με σκυλους το συνηστω αναπηφηλακτα.τροφη ψαξε να βρεις καλης ποιοτητας τωρα που ειναι στην αναπτυξη,προτηνω acana,hills,eukanuba,belcando.τελως εαν μενεις σε μερως με λιμναζωντα νερα και γενηκως καλου κακόυ το καλοκαιρι πρπει να εφοδιασεσε με κολαρο για σκνιπες.αυτα τα λιγα εαν εχω ξεχασει κατι στο λεω στην πορεια.εαν θες οτιδοιποτε και μπορω ευχαρηστως να βοηθησω.αααα υποψην πλεων το τσιπακι ειναι υποχρεωτηκο και το αντιλλυσηκο υπολογισε απο 50 εως 75 για το τσιπακι αλλιως η καμπανα ειναι 300€
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01644 seconds with 11 queries