Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 27-02-13, 23:58
Το avatar του χρήστη gemen
gemen Ο χρήστης gemen δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-01-2010
Περιοχή: Ν.Κιλκις
Μηνύματα: 400
Προεπιλογή

delta66

- Εχει ροδακια στο καδο αλλα δεν εχει τηλεχειρισμο και πρεπει να το σπρωχνεις οταν το πας για καθαρισμα

για να κανουμε και λιγο χιουμορ βρηκα μια ωραια απαντηση στα παραπανω λεγομενα σου.

το fx5 δεν χρειαζεταιουτε ροδες ουτε μετακινηση απο εκει που ειναι.εχει στα πλαγια - κατω βανα εαν παρατηρησες και εκει λεει σε οσους δεν εχουν ξαναχρησιμοποιηση την τεχνολογια της fluval βαζεις λεει (κουμπωνης) λαστιχο και μετα ανοιγης λεει την βανα και βγαζης το νερακι σου χωρις να λερωσεις το πανακριβο χαλι στο σαλονακι σου.
αλλα λεει και οτι για αυτους που βαριουντε να κανουν καυαρισμο του φιλτρου καθε τοσο απο στουπωματα και βουλωματα και αλλα χαζα αλλων πανεμορφων μεν πλαστικουρα μεν φιλτρων
ΔΕΝ χρειαζεται να καθαρισεις τιποτα τοσο ταχτικα γιατι πολυ απλα ειναι φιλτρο ...... γιαυτο.το καθαριζεις λεει μια στον ενα χρονο.
γιατι κανει πολυ σωστα την δουλεια του.

τωρα εσεις βγαλτε τα δικα σας συμεπρασματα εν ετη 2013 και ακουμε παλη για καλτσες και καλτσων και βουλωσε και φυσα να ξεβουλωση και θελω αλλους 10 κυκλοφοριτες να αεριζουν το ενυδρειο.

το αγοραζεις το βαζεις στην μπριζα και απλα γουσταρεις το χομπι.
και του χρονου εαν εχεις ορεξη οταν ξαναβαψης το σαλονι εεε βγαλε και το φιλτρο και καθαρισε το. αυτο ξερω εγω εως τωρα που το εχω.
ασπρο μπαινη το νερο ασπρο βγαινη.

ασπρο εμπενε στης αλλες μπαχατελες κιτρινο εβγαινε.
πληρωνεις και περνης.

οσο για τα ευρω.τωρα δεν ξερω ποσο κανει αυτο το φιλτρο με τοαλλο πλαστικο τερας που αναφερες dellta.
εγω οταν το πηρα εαν κοιταξεις τo σιτε τι εχα γραψη κερασα τα παιδια σουβλακια στην ταβερνα αγορασα υλικα και ανταλαχτικα για το φιλτρο,πηγα ηρθα βενζινες και ακομη δεν ειχα φταση σε τιμη το πλαστικο τερας που το συγκρινεις. που εκεινον τονκαιρο εαν διαβασεις το πλαστικο τερας το εδιναν χωρις υλικα κιολας. χα χα χα

αυτα εχω να πω εγω οσο καιρο το εχω απο την αγορα του.
οποιος θελει ας ερθη να το ακουση σαν θορυβο και να το ανοιξη για να δει ποσο βρωμικο ειναι.αυτοι που ηρθαν και το ειδαν ξερουν τι ειδαν και τι ακουσαν.
αυτοι που δεν το χουν και απλα διαβαζουν τα λεγομενα απο site.οκ.δεν θα διαφωνισω.την γνωμη τους λενε οπως και εγω την δικια μου.

χωρις να επιρεασω κανενος την γνωμη εγω ξανα πισω στης πλαστικουρες δεν γυριζω με σημερινα 200 ευροπουλα με τετοιο τερας στο επιπλο μου.

εσεις καντε οτι νομιζεται καλο για εσας.εγω την επιλογη μου την εκανα και τα πεταξα ολα τα πλαστικα πρασινα δοχεια.
και υσηχασα απο ρουφιγματα,καλτσες,καλτσακια,σωληνακια μιας βδομαδας να βουλωνουν,και καθε λιγο να αναστατωνω τους κατοικους των ενυδρειων μου.
αυτα εχω εγω να πω χωρις επαναλαμβανω να επιρεασω κανεναν απο εσας που εχετε η θα παρετε οποιαδηποτε αλλο φιλτρο η και αυτο ακομη.

FLUVAL FOR EVER .
THE BEST.
ΥΣ:και εαν σβηση και δεν ξαναπαρη μπροστα οπως ειχα πει και τοτε παλια που λεγαν οτι ειναι μπαχατελες τα fluval θα το κανω λιμνουλα για guppy το καλοκαιρι στην βεραντα . χα χα χα χα

τα πρασινα γινονται λιμνουλές???
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01872 seconds with 11 queries