Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 22-01-05, 09:39
Το avatar του χρήστη mmbuna
mmbuna Ο χρήστης mmbuna δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2004
Περιοχή: Άγιος Στέφανος
Μηνύματα: 402
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην mmbuna Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην mmbuna
Προεπιλογή

'Ομορφα πράγματα ακούω. Και Ρh και CO2 (το δεύτερο δεν με ενδιαφέρει, αλλά αρκετοί φίλοι εδώ θα το θέλοθυν) το Ph αν και έχω εξωτερική συσκευή, μ'αρέσει σαν συνδιασμός.

Μερικές ερωτήσεις:
  • Το Ph μετριέται με probe που θέλει καλιμπράρισμα, μιας και φαντάζομαι θα είναι μόνιμα μέσα στο νερό? Αν ναι, είναι επώνημη συσκευή? (Hanna κλπ)

    Τελιικά βρέθηκε μικρότερο, μαύρο κουτί της προκοπής?

    Προσωπικά θα θελήσω να βάλω μόνο το display του μικρού κουτιού στο καπάκι (αφου το 6Χ11Χ3 δεν είναι αρκετά μικρό για το καπάκι μου), γίνεται να απομονώσω το display μόνος μου, ή είναι ερμητικά κλειστό το κουτί και θα πρέπει να το σπάσω?

    Επίσης, όταν θα μετράει τόσα πράγματα, υπάρχει τρόπος να τα δείχνει όλα το display (4 φωτεινές ενδείξεις, temp, heater/cooler, Ph, CO2) αντί να πρέπει να κάνει κανείς cycle τις ενδείξεις (OK OK είμαι τεμπέλης, αλλά εξ'ού και η 'ανάγκη' του αυτοματισμού)

    Έχεις πουλήσει (ή έχεις δώσει για testing) κανένα σε έμπειρο μέλος του board να πάρουμε και κανένα feedback/review?
__________________
eLearning Industry Learn all about Corporate eLearning


Γιάννης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01363 seconds with 11 queries