Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #74  
Παλιά 06-06-17, 13:57
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από accnt Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδή και εγώ θα αντιμετωπίσω αυτό το πρόβλημα σε λίγο και με δεδομένο ότι θέλουμε να μεγαλώσουν οι δίσκοι μας όσο περισσότερο γίνεται (γιατί ίσως σε κάποια παιδιά δεν είναι ζητούμενο) μια λύση ίσως ήταν να χωρίσουμε το ενυδρείο στη μέση με μια σίτα. Το αποτέλεσμα βέβαια θα είναι αντιαισθητικό και ίσως μη λειτουργικό. Απλά μια σκέψη…
Αυτο ισως να ειναι μια λυση αλλα θα ειναι ενα αντιαισθητικο ενυδρειο για εμας και ενα πιο στριμωγμενο ενυδρειο για τα ψαρια...
Τωρα εχουν 2 μετρα να να κανουν βολτες , μετα θα εχουν απο 1 μετρο και με δεδομενο και τις ριζες εγκλωβιζονται ακομη πιο πολυ... Φαν.... για πες τιποτα... περιμενουμεεε
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΔημήτρηςΤ Εμφάνιση μηνυμάτων
Θαναση εγω θα προτεινα οι ριζες να μπουν περισσότερο κάθετες ως προς το ενυδρειο,κ παράλληλες μεταξύ τους.επίσης να μην ακουμπάει μεγαλη επιφάνεια τους στην αμμο.εγω τα δικα μου τα αφηνω να γεννούν ,τωρα δεν ξερω αν η λεξη( στασιμα) που γραφει ο νικος ,εννοει οτι θα τους μειώσει την αναπτυξη η οτι θα μείνουν οπως ειναι τωρα.αυτα απο μενα οτι θες ρωτας.
Οι ριζες ειναι το ευκολο κομματι ατο ενυδρειο και μπορω να τις αλλαξω, απλα ηθελα να βγαλω στο ενυδρειο ενα φυσικο αποτελεσμα και στις εστησα ετσι... για το στασιμα δεν ξερω τι εννοει, θα μας πει...
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanasis76 : 06-06-17 στις 13:57 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01443 seconds with 11 queries