Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 31-03-20, 18:43
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από yannisp2 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δημήτρη το δισκάδικο σου φανταστικό. Έχω και εγώ ένα πιο μικρό δισκάδικο (6 δίσκους) .το ριφακι θέλει υπομονή να ξέρεις και όχι βιασύνη. Εγω στη θέση σου για παράδειγμα όπως σου είπα σίγουρα θα έβαζα 1-2 πόντους αραγωνητη και τανγκ θα έβαζα μετά από 4 μήνες. Είναι νωρίς να βάζεις τανγκ χωρίς άλγες στο ενυδρείο που είναι η βασική τους τροφή και τσιμπάνε όλη μέρα. Πρέπει να τους έχεις σε μόνιμη βάση φύλλα νορι -άλγη πιασμένο σε βράχο η με μαγνήτη σε κάποιο άλλο σημείο.
6 μόνο δισκους γιατιιιιιιι?????για ανέβασε το ενυδρείο σου σ κάνα θέμα να το δω.Παντως αραγονιτης μπορώ να βάλω κ αργότερα ,θα το δούμε σιγά σιγά.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Pitsiovic Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλή αρχή και από εδώ Δημήτρη. Να σου ζήσει η Dory!! Για το sump δεν λέω τίποτα ξέρεις τα πλεονεκτήματα και εφόσον σκέφτεσαι ριακτορες αρχίζει να γίνετε must...Καλό ταξίδι φίλε !!!
ευχαριστώ πατρίδα Γιώργο μου αν δω ότι αρχίζει να Μ γίνεται πρόβλημα θα βάλω κ σαμπ.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alan boy Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε μου δεν θελω να σε στεναχωρισω αλλα αφου εμπλεξες με το αλατι δε χωραει κατι αλλο .
ετσι και εγω ειχα δισκους και σιγα σιγα δεν ειχα ματια παρα μονο για το θαλασσινο. μονο η φωτο στο προφιλ μου μου εμεινε.
τωρα εσυ ξερεις καλυτερα, αν μπορεις και τα δυο εγω δεν εχω να πω κατι αλλο.
αλλα να ξερεις... ατιμο πραγμα το αλατι

αυτη ειναι η προσωπικη μου γνωμη. εσυ ξερεις καλυτερα

οσο για το φωτιστικο μια μπαρα θα βαλεις;ποσο μηκος εχει;το εχεις δει καπου να δουλευει; απο Ελλαδα θα το παρεις;
ναι δεν το αποκλείω αυτό που λες ....άτιμο το αλάτι οντως Το φωτιστικό το έχει ένας reefas 3 χρόνια τώρα από εδώ,το έχει παρουσιάσει κιόλας με καταπληκτικα αποτελέσματα,βέβαια έχει 2 γιατί έχει κ εναμησι μέτρο ενυδρείο ο άνθρωπος Μ ακροπορες.Το φωτιστικό κυκλοφορεί κ (σχεδόν) αντιγράφηκε από την orthek με τριπλάσια τιμή..Εγώ πήρα τους 81 πόντους.
-------------------------
Σου στέλνω μνμ για κάποιο λόγο δεν.Το πήρα από Γερμανία.το έχω ήδη.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΔημήτρηςΤ : 31-03-20 στις 18:43 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01691 seconds with 11 queries