Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 28-03-13, 17:00
Το avatar του χρήστη boutas ski
boutas ski Ο χρήστης boutas ski δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-02-2013
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 364
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Προτεινω να μη το πλακωσεις αμεσως στα φαρμακα.δεν εχω κιολα πρεπει να παω να παρω και μετα απο οσο διαβασα πρεπει να παρω και ανθρακα για να βγει το φαρμακο απο το ενυδρειο....
Δοκιμασε ζεματισμενο αποφλειωμενο λιωμενο αρακα για αρχη, μηπως ειναι δυσκοιλιοτητα.το εχω κανει αυτο τις πρωτες μερες και μπορω να πω πως πρεπει να βοηθησε..
-------------------------
Και μετρα και το νερο της βρυσης σου.
Ειναι ποσιμο? Το πινετε ανετα?
ναι ναι ανετα εχουμε πολυ καλο νερο δε το εχω μετρησει αλλα ξερω οτι ημαστε κομπλε.. μολις ερθουν και τα υγρα τεστ θα το κανω.

Παντως απο τις προηγουμενες μερες ειναι καλυτερα σημερα φτου φτου..
μονο η ουριτσα εμεινε αναδιπλωμενη (η μια απο τις δυο το κατω μερος) και αυτο το κατακορυφο που εκανε το απογευμα.. μετα βεβαια δεν ημουν σπιτι... αλλα τις αλλες μερες δεν κολυμπουσε και πολυ σημερα κολυμπαει συνεχεια..
-------------------------
καλησπερα αγορασα νεα τροφουλα σημερα και σπιρουλινα. μονο που η τροφουλα ειναι σα τρουφα (το μακροστενο σκουλικακι σοκολατας που τρωμε, τετοιο σχημα) και στην αρχη φαγαν τι φαγαν και τωρα βλεπω ενα ψαρακι παει την βαζει στο στομα την φτυνει την ξανατρωει την φτυνει την ξανατρωει.... γιατι? μηπως δεν μπορει να την φαει?? αφου πριν τις καταπιναν κανονικα...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη boutas ski : 28-03-13 στις 17:00 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01554 seconds with 11 queries