Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 14-06-13, 15:28
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω θανο διαφωνο το ψαρι ειχε βακτιριακη και τσαμπα εφαγε αλατι και εσα
οσο για αυτο που λες εχω ολα τα δατ μαζι απο τοτε που τα πηρα απο 25 εκ ντατ μεχρι 5 στο ιδιο ενυδρειο και ειναι μια χαρα τρωνε ολοι χωρις τσαμπουκαδες οσο περισοτερα τοσο καλυτερα για να μιραζετε το στρες και τα λιτρα του ενυδρειου παιζουν μεγαλο ρολο ισος φταιει που τα εχετε σε μικρα ενυδρεια οταν ειναι μικρα και βγαζουν επιθετικοτητα
χαρη μην τρελαθουμε. 360 λιτρα για 3 ψαρακια των 3 εκατ. δεν τα λες και λιγα.... ημαρτον!!!!! οσο για το οτι ειχε βακτηριακη μολυνση, δεν με επεισε κατι απο οσα διαβασα....
επισης τα ψαρια οπως και οι ανθρωποι και γενικα ολα τα ζωα βαλονται απο ασθενειες οταν ο οργανισμος τους ειναι πεσμενος και αρα δεν μπορει να παραγει αντισωματα...
οποτε πολυ ευκολα μπορω να σκεφτω οτι για τον Α-Β λογο μπορει να μην ετρωγε καλα και οι αντιστασεις του επεσαν τοσο που αρρωστησε....
εξαλου μιλαμε για ενα μικρο ψαρακι που ακομη ο οργανισμος του δεν εχει σταθεροποιηθει...
αν κρινω και απο τις φωτο που βλεπω και απο το πως βρηκα το δικο μου πριν 3-4 μερες... εμενα αυτο μου δειχνει...
κανεις φυσικα δεν θα μαθει αλλα ας τα γραφουμε ολα γιατι καποιος αλλος μπορει να τα χρειαστει....
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01432 seconds with 11 queries