Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 28-05-07, 23:33
Jimmy996s Ο χρήστης Jimmy996s δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 23-05-2007
Περιοχή: χολαργος
Μηνύματα: 13
Smile

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις , τοποθετησεις στο θεμα μου.... Εχω μια μικρη εμπειρια στο γλυκο νερο εχω αυτην την στιγμη ενα ενυδρειο 200λιτ. με δισκακια που μου κανουν συντροφια 1,5χρονο τωρα και γιαυτο εφτιαχνα το καινουργιο ενυδρειο αλλα δυστυχως αμα δεις ωραια στημενο θαλασσινο μπαινεις σε πολλες σκεψεις.... οι διαστασεις για ενυδρειο που σκεφτομαι ειναι αυτες που ειπα αν και πολυ θα θελα να ειναι 2.00*70*70 αλλα θα χω προβλημα βαρους.... πολυκατοικια στον δευτερο,μετα απο συζητησεις μου λεγαν 200κιλα ανα τετραγωνικο και ηδη θα το υπερβω... ο χωρος που το προωριζω ειναι στον τοιχο και την βαση θα την φτιαξω 3μετρα για να καλυπτη περισσοτερα τετραγωνικα... Πηγα και ρωτησα ποσο θα μου κοστηση η κατασκευη δεξαμενης και σαμπ με refugion με την υπερχηληση κομπλε 12αριτζαμι στην δεξαμενη και μου ειπε γυρο στα 2000€ πως την βλεπεται την τιμη γιατι μουφανηκε λιγο τσουχτερη... οποτε με την βαση και τον υπολοιπο εξοπλισμο για απλο γλυκο θα ξεπερασει τα 3300.....
γιαυτο και σας ρωταω και πανω κατω τις τιμες και τον εξοπλισμο του για να δω αν μπορω να το στησω.... ευχαριστω!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01350 seconds with 11 queries