Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 03-04-16, 01:02
Το avatar του χρήστη Κωστας Malawi
Κωστας Malawi Ο χρήστης Κωστας Malawi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2013
Περιοχή: Αιγαλεω
Μηνύματα: 2.043
Προεπιλογή

για θαλασσινο ειμαι ασχετος και ετσι σκοπευω να παραμεινω
φοβαμαι οτι και τα labido δεν ειναι καθαρα..επισης αυτο που σου ειπα στο 0.49 ειναι σε κακη κατασταση,εκτος απο τα πτερυγια που λες,η κοιλια του ειναι μεσα και τα βρανχια κατακοκκινα.οσο για καποια αλλα το οτι δειχνουν τοσο μεγαλα τα ματια τους ισως δειχνει οτι εχουν μεινει πισω σε αναπτυξη.

για τα 30 νιτρικα που εχεις μετρησει μεγιστο τα θεωρω υπερβολικα για malawi(δεν ξερω για τα αλλα αλλα φανταζομαι το ιδιο ισχυει)..μακροχρονια προκαλουν πολλα προβληματα και δεν πρεπει ποτε να ξεπερνουν τα 10(γνωμη μου)..μεχρι και την αναπτυξη καθυστερουν εως και σταματουν..

δεν ερχομαι σε αντιπαραθεση μαζι σου και οτι λεω ειναι απλη παρατηρηση.

μπορεις να το κανεις πολυ καλυτερο αν βρεις την ορεξη..πχ τα demasoni ειναι κοπαδοψαρα και πρεπει να τα κρατας σε αριθμο 8+(γνωμη μου) και ακομα καλυτερα 12+..

επισης δεν καταλαβα ποιος ειναι ο λογος του πειραματος?αφου σε καλυπτει βιολογικα ο βραχος γιατι να δοκιμαζεις ποια ειναι τα ορια?θες να δεις ποσο μπορει να αντεξει ενα συστημα χωρις φιλτρο?φανταζομαι οτι αυτο στο εχει αποδειξει εως τωρα αφου εχεις και τις γνωσεις του θαλασσινου.εγω ξαναλεω ως ασχετος δεν θα το δοκιμαζα..εκτος κι αν ειχα χρονο να ειμαι καθε μερα απο πανω του και να κανω μετρησεις..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02553 seconds with 11 queries