Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #80  
Παλιά 22-11-14, 11:31
Sakisdraminos Ο χρήστης Sakisdraminos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-03-2011
Περιοχή: Φίτζι,Σούβα
Μηνύματα: 5.282
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bouboulas Εμφάνιση μηνυμάτων
Σάκη γιατί δεν χρησιμοποιήσατε το jarduino 1.2 που έχει ακόμα περισσότερες δυνατότητες, μέχρι και δοσομετρικές ελέγχει. Η δωρεά είναι υποχρεωτική για να σου δώσει κωδικό για να αποσυμπιέσεις το αρχείο;
Πολλά από τα παραπάνω τα έχω βρει σαν πακέτα η πιο φτηνά, είχες συγκεκριμένο λόγο που επέλεξες αυτούς τους πωλητές;
Να σε ευχαριστήσω που τα έβαλες όλα συγκεντρωμένα και όποτε και άμα θες, βάλε και τον κώδικα διορθωμένο
Τελικά ρε φίλε μπορεί ο arduino νε είναι λίγο μπλέξιμο για εμάς που δεν έχουμε σχέση με τα ηλεκτρονικά , αλλά κάνει παπάδες αυτό το πράμα!
Εχω κανει την δωρεα και μπορω να βαλω πανω οτι θελω απο της αναβαθμησης. τωρα απλα δεν θελω να πλεξω τα μπουτια μου!
Η δωρεα ειναι υποχρεωτικη για οποιον θελει της πιο extreme εκδοσης και δωρεαν για της πιο απλες που μπορει να καλυψει πολλες λειτουργιες!

καποια τα πηρα απο Ελλαδα λογο αποστασεως δεν υπηρχε χρονος!
Επρεπε να παρω τα κοματια γιανα αρχίσω.

τον κωδικα δεν μπορω να των βαλω. μπορεις να κανεις δωρεά και να το εχεις!!!! Μακαρι να ηταν free θα το εβαζα!

μπορεις να κανεις παπαδες αλλα δεν μου αρεσει να ειμαι εξαρτημενος απο ενα κοματι που αμα παθει κατι να μου κρασαρει ολο το ενυδρειο!
Γιαυτο και δεν εβαλα τα παντα πανω ο δημητρης μπορουσε να το κανει πολι ευκολα!
-------------------------
Επισις θα ηθελα να κανω υπομνημα το arduino και το φωτιστικο αμα χρειαζοταν.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sakisdraminos : 22-11-14 στις 11:31 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01461 seconds with 11 queries