Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 29-01-14, 22:03
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stratigos24 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τετοια ενυδρεια φανταζομαι ειναι καταλληλα απο θεμα στησιματος για μονομαχο ενυδρειο. Σωστα?

1
2
3
4

Ακομα θελω να ρωτησω κατι (γενικα) για αυτο που λεμε οτι πηδαει και οτι θελει καπακι (και αλλα ψαρια πηδανε και θελουν)...Χαζη η ερωτηση αλλα μου ειχε δημιουργηθει καποια στιγμη η απορια: ''Καλα, αν πηδηξει και σκασει στο καπακι και παλι μεσα, δεν θα χτυπησει - πονεσει?''. Καλα εννοειται οτι πιο πολυ θα πονεσει αμα σκασει στο πατωμα...


Aκομα, αν τελικα το κανω μονομαχο ενυδρειο, να εχω προμηθευτει για καλο και για κακο ενα melafix εξαρχης?
Απ τα λίγα που ξέρω θα σου πρότεινα να αποφύγεις το Νο2, γιατί κρύβει αρκετές "παγιδες" και γενικά με τους μονομάχους θα πρέπει να αποφευγεις τέτοια στησίματα, για να μην προκληθούν τραυματισμοί

Ο δικός μου μονομάχος είναι σε ανοιχτό ενυδρείο με στάθμη νερού 10 εκατοστά από το τελείωμα και πλέον τρώει απ το χέρι μου. Αρχικά πηδούσε μόλις με έβλεπε να πλησιάζω

Το melafix ποτε δεν έκανε κακό να "περιμενει" σε ένα συρτάρι. Μακάρι να μην το χρειαστείς ποτέ!

Με το καλό να χαρείς το ενυδρειο και καλή συνέχεια
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01721 seconds with 11 queries