Θέμα: αρρωστα;;;
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 02-10-14, 15:28
Το avatar του χρήστη artsi28
artsi28 Ο χρήστης artsi28 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-12-2013
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 241
Προεπιλογή

βασικα σκεφτηκα μηπως κ το συστημα co2 που εχω δ πρεπει να δουλευει τοσες ωρες (24ωρο)!!χαμηλωσα την ροη των φυσσαλιδων!!
λιγο αστοχο το σχολιο σου βασικα (εκτος απο το φαρμακο)...
κολλητος κρατησε κοπαδι σκαλαρια για 6 χρονια αλλα κ ancistrus (με 3 γεννες) αλλα 8 χρονια!!κ δ ειχε κανει ποτε υγρα τεστ κ εκανε αλλαγες απο βρυση!!ειναι σαν να σου πω εγω οτι αν σου πεθανουν οι δισκοι σου στα 9 χρονια κατι εκανες λαθος...ολα αυτα τα χρονια!!!η αν πεθανει ενας η δυο πολυ πιο γρηγορα...παλι κατι εκανες λαθος!!ε δ νομιζω....!!!ειναι ζωντανοι οργανισμοι που συνεπαγεται αρρωστιες!!σε τοσα κ τοσα post δ εχεις καταλαβει μαλλον οτι δ ΠΡΟΤΕΙΝΩ τον τροπο μου!!απλα δ υπαρχει η δυνατοτητα να ακολουθησω των δικο σας (που ειναι κ ο πλεον σωστος)!!!
κ ο λογος που κανω Post ειναι μηπως καποιος εχει αντιμετωπισει κατι παρομοιο η οπως μου απαντησατε να βρω λυσεις κ φυσικα κ ευχαριστω για τις απαντησεις...ποσο μαλλον αυτες που δ ειναι εριστικες!!

παντως τα δυο σκαλαρακια μου χαιρουν ακρας υγειας (μεχρι τωρα)!!!κ επισης νομιζω οτι τα σημαδακια εχουν ψιλοφυγει!!!τα ζεβρακια μου πολυ ατακτα...
εκανα κ 40% περιπου αλλαγη νερου χθες (με αντιχλωριο)...!!!
αυτα....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01551 seconds with 11 queries