Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 13-04-18, 21:54
Το avatar του χρήστη WiSe
WiSe Ο χρήστης WiSe δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-09-2017
Περιοχή: Καλύβια Αττικής
Μηνύματα: 528
Προεπιλογή

Επιτελους βρεθηκε μια καλη ευκαιρια για ενα μεταχειρισμενο-καινουριο ΕΙΗΕΙΜ 2213 και μπηκε..... Απο τη πρωτη επαφη μου με την ΕΗΕΙΜ μπορω να πω οτι δεν εμεινα ικανοποιημενος με την απουσια "τρομπας" στο πρωτο ξεκινημα του. Κατα τα αλλα μια χαρα φιλτρα ειναι αλλα..... FLUVAL και ξερο ψωμι απο ολες τις αποψεις μεχρι στιγμης.

Αφου το "μεγαλο" μου ενυδρειο τελειωσε και προχωραει στον αυτοματο καιρος να ασχοληθω με αυτο Σε δουλεια να βρισκομαστε!

Θα αλλαξει λιγο το scaping και τον επομενο μηνα θα φτιαξω νεα γυαλα κυβο απο ροντε 8mm (μαλλον) σε διαστασεις 60χ60χ50 (μαλλον) οπως ειναι και αυτη που εχω τωρα. Εκτος και αν γινει καποιο θαυμα και βρω κατι που να μου αρεσει καλυτερα...

Με παιρνει πλεον να μπουν και νεοι κατοικοι αλλα ειμαι αναποφασιστος στο τι θα μπορουσε να μπει μαζι με τους 18 ροδοστομους και τα 7 silvertip..... Τα οποια παρεπιπτωντος τα πανε μια χαρα και πραγματικα εχουν γεμισει ολο το ενυδρειο με τα παιχνιδια τους!

Apistogramma δεν νομιζω οτι θα ηθελα να μπει γιατι εχω ηδη στο σπιτι και θα ηθελα να δοκιμασω κατι αλλο...

Τι εχετε να προτεινετε? καποιο ζευγαρι? κατι αλλο?
__________________
The aim of the wise is not to secure pleasure, but to avoid pain.

Aristotle
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01412 seconds with 11 queries