Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 28-06-19, 15:03
antegeia7 Ο χρήστης antegeia7 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 07-10-2014
Περιοχή: Australia :0
Μηνύματα: 130
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas G. Εμφάνιση μηνυμάτων
Καθαρή θάλασσα εννοώ χωρίς ρύπανση από πόλη ή βιομηχανία. Στην Αυστραλία δεν νομίζω να είναι δύσκολο να βρεις καθαρό σημείο αφού ο ωκεανός είναι γύρω της. Και πιθανότατα έχεις και σωστή αλατότητα απευθείας




Με πόσα AI Prime φωτίζεις το ενυδρείο;


Το skimmer ίσως θέλει η διεπιφάνεια νερού/αφρού να είναι λίγο πιο ψηλά στο κουπάκι


Φυσικά και είναι μια χαρά ο Αυστραλιανός Σε ποιο μερος είσαι;



Μελβούρνη φίλε μου. 😊


Καθαρή είναι Αλλά μην φανταστείς ότι είναι κ γυαλί. Ο κόλπος είναι λίγο βρώμικος.



Θα πάω Κυριακή για νεράκι όντως τώρα άμα βρω κ βράχο Ζωάρα.



Πήρα σήμερα 10κιλα reef life rock σαν αυτόν που έχω και ξεκινώ το χτίσιμο. Τώρα θα πετάξω κ τα κοράλλια από μέσα από το σαμπ.



Βρήκα κ βακτήρια για να βάλω μέσα να επισπεύσουν την διαδικασία. Σε λίγο ανεβάζω φωτο.



Φως ένα έχω για την ώρα.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas G. Εμφάνιση μηνυμάτων
Καθαρή θάλασσα εννοώ χωρίς ρύπανση από πόλη ή βιομηχανία. Στην Αυστραλία δεν νομίζω να είναι δύσκολο να βρεις καθαρό σημείο αφού ο ωκεανός είναι γύρω της. Και πιθανότατα έχεις και σωστή αλατότητα απευθείας




Με πόσα AI Prime φωτίζεις το ενυδρείο;


Το skimmer ίσως θέλει η διεπιφάνεια νερού/αφρού να είναι λίγο πιο ψηλά στο κουπάκι


Φυσικά και είναι μια χαρά ο Αυστραλιανός Σε ποιο μερος είσαι;





να εισαι καλα φιλε. με εσωσες. ηεφωρτοθηκα τα κοραλια. Σημερα που ειχα χρονο και διαβασα περισσοτερο η βιβλιογραφια τα παρουσιαζει ως Nitrates factory.


Το σκιμερακι ομως συνεχιζει το βουητο και ειναι απο την κυρια αντλια.

Hydror ειναι.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη antegeia7 : 28-06-19 στις 15:03 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01522 seconds with 11 queries