Θέμα: δισκοι?
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #87  
Παλιά 19-04-11, 12:08
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χαραμάδας Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο post 41 αυτού του θέματος,έγραψα κάτι.
Ορισμένοι δεν το κατάλαβαν...ορισμένοι δεν θέλησαν να το καταλάβουν.
Δεν πειράζει,καλή καρδιά....έτσι κι αλλιώς σε αυτό το forum η αίσθηση του χιούμορ,ποτέ δεν είχε την τιμητική της..
Χρηστο, φαινεται γερασα....γιατι στην εποχη μου τα παρακατω δε τα ελεγες χιουμορ....αλλα ειρωνια και προσβολη.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από eimaste aR21rwstoi Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτο που μ αρεσει σε μερικους στο φορουμ ειναι η ταπεινοφροσυνη τους
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ελιοτ Εμφάνιση μηνυμάτων
μηπως βλεπω αλαζονεια? μηπως εισαι θεος?
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χαραμάδας Εμφάνιση μηνυμάτων
Επιτέλους καλά θα είναι να σταματήσουν να ασχολούνται οι απ'ανταχού άσχετοι,φωστήρες και φωτεινοί παντογνώστες με όλα τα θέματα.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΑΖΟΝΙΑ...μπίλι ελιοτ και αυτοί το παίζουν θεοί.Αν το κατάλαβες έχει καλώς....και εσύ και πολλοί άλλοι....
-------------------------
Τί ωραία που τα λές εσύ βρε...και ξέρεις τι είναι και η ταπεινοφροσύνη..
αν τωρα η αισθηση του χιουμορ εχει αλλαξει....να ζητησω και συγνωμη για την παρεμβαση μου.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giannis_4 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αφήστε ρε παιδια να ξεφυγουμε λιγο απο τις αρρωστιες,τα χαλασμενα φιλτρα και τα λιπασματα...
Αφηστε να γινει λιγο τζερτζελο αφου το γράψιμο των παιδιων και οι μπιχτες τους εχουν και χαβαλε μεσα.για εσενα μπορει να ειναι διασκεδαση....δεν ειναι ομως για ολους. δεν ειναι για τους φιλους που θελουν να μαθουν κατι στην ενοτητα των δισκων. δεν ειναι για οσους δε σας γνωριζουν προσωπικα και δεν μπορουν να αντιληφθουν το "χιουμορ" σας. καποιοι δεν ειναι ολη μερα μεσα και ψοφανε για λιγο χαβαλε..αλλα τον λιγοστο χρονο που μπαινουν στο φορουμ θελουν να διαβασουν κατι χρησιμο. και δεν εμεινε και κανενα δισκο ποστ που να μην εγινε μπαχαλο...
υπαρχει και το παντος επιστητου οπως και οι συνατησεις των μελων του φορουμ για γελια και πειραγματα...αλλα ακομη κι εδω μεσα ευπροσδεκτο ειναι....αλλα τα παραπανω θεωρουνται χιουμορ??
ας μη μπερδευουμε ενα ενυδρειακο φορουμ με σκοπο την εξελιξη του χομπυ...με ενα καφενειο.
εκτος αν καποιοι θελουν να το βλεπουν ετσι.


Εγω παντος τα γουσταρω κατι τετοια,οποιος χαλιετε ας μην τα διαβαζει,δεν νομιζω να βγηκαν εκτος οριων.
το "οποιος χαλιεται ας μη τα διαβαζει" θα επρεπε να το σκεφτεις διπλα πριν το πεις καθως θα επετρεπε καθε ειδους υβριστικα, ειρωνικα, προσβλητικα και ο,τι αλλου ειδους σχολια -εστω και συγκεκαλυμενα- μπορεις να φανταστεις. αιντε να το κανουμε και ξεφραγο αμπελι....μια χαρα θα ειμαστε...εγω θα σε βριζω..εσυ θα με βριζεις...αλλα θα το κανουμε εκλεπτισμενα....οκ?? εσυ θα μου λες οτι το παιζω θεος κι εγω θα σε λεω φωστηρα και παντογνωστη.
και θα εχουμε και μερικους να μας παρακολουθουν και να λενε..."αφηστε τους να διασκεδασουμε λιγο". φοβερο επιπεδο δε συμφωνεις??
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πάνος : 19-04-11 στις 12:26
 
Page generated in 0,01831 seconds with 11 queries