Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 13-04-11, 16:06
Harry Ο χρήστης Harry δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 12-04-2011
Περιοχή: Κόρινθος-Εκάλη
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Jeepas Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε, καλώς ήρθες. Αν θες πες μας 2-3 πράγματα για σένα, κυρίως όμως για το αυτοκίνητό σου, ε συγνώμη για το ενυδρείο σου ήθελα να πω.
Για ό,τι χρειαστείς σε σχέση με τους δίσκους, μη διστάσεις, ρώτα ελεύθερα.
Γειά σου φίλε μου με λένε Χάρη και μόλις άρχισα να ασχολούμε με αυτοκίνητα εεεε ενυδρεία ήθελα να πώ...... εγώ ακόμα περιμένω να δω το Jeep και βόλτα στα βουνα.........

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mios Εμφάνιση μηνυμάτων
Για άλλα δεν ξέρω αλλά τα συγκεκριμένα ήταν προσωπική παραγγελία στον κύριο Τζέφρι ,όταν είχε έρθει Αθήνα . Για Giant flora αρχίσαμε "άσε παίζει κάτι καλύτερο σε red turquoise στα σκαριά(τότε) " είπε ,"βάλε και άσε τον Πική να λέει " απαντάω εγώ αμέσως .
"Δεν έχουν κόκκινα μάτια " απάντησε μετά από βδομάδες", "όχι ρε μαμώτο ,καταστραφήκαμε " είπαμε εμείς !!! Αλλά τι να κάνω ...... Πλάκα κάνω τα περίμενα σαν τρελός και ο Μιχάλης τα περιποιήθηκε δεόντως,όσο καιρό μείναν στο μαγαζί (μιλάμε για τρελή διαφορά από τα υπόλοιπα -ακόμα και αυτά τα spotted που ήταν στο ίδιο ενυδρείο και έτρωγαν το ίδιο !!! τι σου κάνει το γονίδιο )
Ήρθαν κρατήθηκαν τα 5 (λόγω κρίσης) . Τα υπόλοιπα 5 δεν τα ήθελε κανείς όμως . Που ήσουν τότε παραπονιάρη ? Και η δεύτερη φουρνιά που είχε και κόκκινα μάτια (φώτο 5 ο σπόρος) ?
Ναι λες και δεν το ξέραμε οτι ότι παραγγέλνεις γίνεται μόδα.... κάνε καμια γέννα λέω γω να δουμε και μεις G.flora στα ενυδρεία μας γιατι θα αργήσουν να ξανάρθουν.......


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mios Εμφάνιση μηνυμάτων
Φτώχια καταραμένη .Αφού το πήρε άσπρο για να μην πληρώσει για το μεταλλικό, δεν είδες ?
Άσε που το ένα turbo είναι ψόφιο . Μόλις πήρε το nitro (αυτό στη μπαγγαζέρια του Hyundai ) έφαγε σκόνη ο νέοπας εκείνο το βράδυ.
Ρε πάλι για το αμάξι μου λέτε??? Μου την λέει ο Πικής που το πήρα άσπρο μου την λέτε και σεις?? Με βρήκατε μικρό και με δουλεύετε μου φαίνεται.... βάλε εκεί καμια φωτο απο τις ψαρούκλες να χαζέψουμε και άσε το αυτοκινητάκι μου στην ησυχεία του.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01601 seconds with 11 queries