Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #828  
Παλιά 22-09-10, 23:06
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikosm1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θα πρέπει να στριμωχτούμε σ' ένα μέρος με προβλήματα παρκαρίσματος, θορύβου και να αφήσουμε το χώρο που ήδη είμαστε για 1,5  το μήνα (τόση είναι η διαφορά). Μήπως δημιουργούμε περισσότερα προβλήματα από αυτά που πάμε να λύσουμε;
Ας μήν ξεχνάμε ότι μία φορά το χρόνο ο σύλλογος θα κάνει εκεί την ετήσια εκδήλωσή του.
Καλό θα είναι ο νέος χώρος να είναι ένας χώρος αναφοράς, που θα μας εξυπηρετεί ταυτόχρονα, και όχι κάποιος χαμένος στην οχλοβοή 10 ωραίων πιπινιών.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
+1
(τώρα ποιος με γλυτώνει απο τον Beau )
Απαντώ και στους 2 σας:

Α. -Βennigans (παραμένουμε)
Β. -Φράγμα Θέρμης
Γ. -Remezzo (Αρετσού)
Δ. -Κallas 9 (Ποσειδωνιο) 5 aquaman-georgebruno-zipo-Prokroustis-bokostas
Ε. -Les Amis (εμπ.κέντρο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ) 10 nikosm1-Kingrim-Κλεόβουλος-Posidwnas-Thrillos-giannisaek-drbig-lion-christsos-lingistis
ΣΤ.-Κέδρινος λόφος 3 neos-Αλέξης6-ipertatos

Η ψηφοφορία, όπως και το ψάξιμο συνεχίζεται κι αν καταλήξουμε σε κάποιο καινούριο μαγαζί, απλά κάνουμε μια επίσημη συνάντηση εκεί,
με την έγκριση του Συλλόγου και μετά ξαναψηφίζουμε (σαν 2ος γύρος δημοτικών εκλογών) μεταξύ του παλιού και του νέου, αλλά δοκιμασμένου.
Δεν λέει κάτι που το Βennigans έφαγε μαύρο παμψηφεί από τους 17 που ψήφισαν κι από εσάς τους ίδιους? Αλλάξτε στο κάτω-κάτω την φήφο σας,
αφού άλλαξαν τα δεδομένα και το φαβορί Les Amis δεν κάνει (αν το αμφισβητείτε πείτε μου μέρα να πάμε οι 3 μας) και ψηφίστε Βennigans.
Εγώ ήδη άλλαξα την δική μου και την έβαλα στο Κallas 9, γι' αυτό γίνονται αυτές οι δοκιμές.

Ψάχνουμε βρε παιδιά, δεν καταλήξαμε κι όλο αυτό τα παίδεμα ξεκίνησε επειδή οι περισσότεροι εκφράσαμε παράπονα για το Βennigans.
Άλλωστε αν δεν βρούμε κάτι καλύτερο και πιο βολικό, το μόνο εύκολο είναι να επιστρέψουμε στο παλιό, καλό(?) Βennigans.
Όλες οι ιδέες δεκτές και σεβαστές και όλες οι γνώμες πρέπει να ακούγονται και να αξιολογούνται από όλους, γι' αυτό φωνάζω για
πολυμελή "επιτροπή αξιολόγησης", για να εκπροσωπούνται όλες οι τάσεις και οι "συνιστώσες" (Σύριζα γίναμε) και όχι μόνο ή πιπινοπαράταξη.

Γι αυτό ελάτε και οι 2 σας στο σιτουσί την Κυριακή, να διαπιστώσουμε αν είναι ήσυχο και με πάρκιγκ (θεωρώ και τα 2 απαραίτητα).
 
Page generated in 0,01670 seconds with 11 queries