Θέμα: Crash test
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 12-01-05, 08:24
George-A Ο χρήστης George-A δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-04-2003
Περιοχή: MN, USA
Μηνύματα: 512
Προεπιλογή

Κώστα, ίσως έχω πρόβλημα έκφρασης γραπτού λόγου, είμαι σκράπας στην ορθογραφία, δεν βάρεσα όμως κανέναν, ούτε θέλω να το πάρεις προσωπικά, μια και το θέμα είναι ποιό γενικό.

Δεν εννοώ ότι η Ελλάδα είναι στο κορυφαίο επίπεδο.
Γράφω ποιό πάνω "Και βεβαίως διαφονώ ότι το επίπεδο την χώρας μας είναι χειρότερο!"

Βάζω υπόψη πώς ήταν η χώρα μας 100 χρόνια πριν, τα προβλήματα που έχει ακόμα σήμερα ο Ελληνας ενυδρειάς, όπως τιμές, μεταφορικά, διαθεσιμότητα κλπ.... και βλέποντας τον ρυθμό ανάπτυξης τα τελευταία χρόνια, πρωσοπική εκτίμηση, είναι ΑΡΚΕΤΑ καλό!!!!!

Για την βιβλιογραφία που αναφέρθηκε, η Γερμανία έχει μια παράδοση αρκετών χρόνων και έχει και ανεπτηγμένη βιομηχανία!
Τώρα, έτος 2005, υπάρχουν 2 πολύ καλά ελληνικά sites (το ένα έχει παγκόσμια φήμη), το παρόν forum, σύλογος, εγώ τα δίνω πάνω απο άριστα!

Η αρχικη σου φράση ήταν:
Εχουμε φτάσει στην Ελλάδα σε σημείο που να μας ενδιαφέρει η ακρίβεια των μετρήσεων?
Εχουμε φτάσει στην Ελλάδα στο επίπεδο χομπιστών άλλων χωρών?


Πώς το πήρα εγώ: Δηλαδή επειδή δεν ήμαστε στο επίπεδο των άλλων χωρών δεν πρέπει να αξιωθούμε σωστές μετρήσεις; Αμα είναι τόσο χάλια τι κάθεσαι και πεδεύεσαι εσύ και όλοι οι άλλοι......
Και τι κουράγιο δίνεις σε κάποιον που προσπαθεί να το ανεβάσει, που στην περίπτωση είσαι και εσύ ο ίδιος!

Σε παρακαλώ μόνο μην παρεξηγήσαι, μην το παίρνεις προσωπικά είναι πολύ γενικό το θέμα,
ΣΥΓΝΩΜΗ σε όλους που ξεκίνησα αυτό το off-topic, το ξεκίνησα όμως και δεν μου πάει να αφήσω στην μέση
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01531 seconds with 11 queries