Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 21-06-08, 20:35
Το avatar του χρήστη octania246
octania246 Ο χρήστης octania246 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-05-2007
Περιοχή: salonica
Μηνύματα: 444
Προεπιλογή

Παράθεση:
οι φωτογραφιες ειναι παρα πολυ καλες...μηπως να μας ελεγες με τι φωτογραφιζεις???
ευχαριστω πολυ.
η φωτογραφικη ειναι SLR συγκεκριμενα olympus 330.βεβαια μην φανταστητε οτι ειναι κατι ευκολο.απο τις 100φωτογραφιες οι 10 το πολυ ειναι καλες καλες.
εχω πολυ καλο δασκαλο(ακους Ζ_Χ)τον οποιο ακομα περιμενω να ερθει να του κερασω αυτον τον καφε.

Παράθεση:
Ρε παιδιά θα κλάψω... Τις περισσότερες φωτογραφίες που δεν είναι συνημμένες δεν μου τις ανοίγει αλλά και τα συννημένα δεν μου τα κάνει προεπισκόπιση και πρέπει να τα βλέπω έξω από το θέμα... Επίσης δεν κινούνται τα smilies(όσα κινούνται)... Έχω firefox (όχι το καινούριο) αλλά και με το internet explorer που προσπάθησα μια από τα ίδια... Έχει κανένας καμιά ιδέα για το τί συμβαίνει γιατί έχω χάσει πολύ ωραίες παρουσιάσεις..
δυστηχως δεν ξερω κατι για να σε βοηθησω φιλε μου.παντως λογικα δεν πρεπει να εχει καποιος αλλος τετοιο προβλημα φανταζομαι

Παράθεση:
ο κεντρικο σημειο μου αρεσε ιδιαιτερα..
το κεντρικο σημειο ηταν ακομα πιο φουντομενο και επιανε σχεδον ολη την αριστερη πλευρα μεχρι μπροστα.φανταστητε το σαν ενα μισοφεγγαρο.
αλλα χρειαστηκε να βγαλω 3 τεραστια φυτα που μπηκαν στο αλλο το ενυδρειο του malawi.
σε 2 βδομαδες το πολυ θα ειναι παλι ολο γεματο
__________________

Malawi biotope.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01491 seconds with 11 queries