Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #71  
Παλιά 09-09-08, 18:02
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από αλεκος Εμφάνιση μηνυμάτων
steady δεν υπαρχουν φυτα.............αφισα ειναι!!οι πετρες ειναι απο λιμνες και ποταμια.
το οτι ειναι απο λιμνες δεν λεει οτι ειναι καταλληλες εχεις πολλα να μαθεις και με λιγακι καλη πιστη μπορεις να κανεις θαυματα ακουσε τον φιλο δημητρη

Παράθεση:
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από blackghost7
ιστευω μεσα μου χωρις ομως να εχω και αποδειξεις για να υποστηριξω καλυτερα αυτο που θα πω οτι πολλα μελοι του φορουμ εχουν κανει απλα εγραφη σε αυτο, διαβαζουν,κοιτανε, παρατηρουν αλλα ποτε δεν γραφουν ή ακομα δεν τολμουν να παρουσιασουν το ενυδρειο τους φοβουμενοι αυτο ακριβως, τη βιαιη και χωρις ελεος επιθεση απο καποιους γκουρου (βαζω και τον εαυτο μου μεσα σε αυτους) που αμεσως θα πουν το ταδε βγαλτο το αλλο μετακινησε το και γενικοτερα διαφορες υποδειξεις που γιαυτους ειναι σωστες και πρεπει ντε και καλα να τους ακουσει ο "νεος" γιατι αλλιος το "συστημα" του φορουμ τον αποριπτει και τον "ξεχεζει" πρωτα πριν το κανει αυτο.
η δικια μου γνωμη για αυτο ειναι οτι ξεχεζεται οποιος θελει να ξεχεστει οποιος δηλαδη ζηταει τη γνωμη μας και οταν του τη λεμε του ξινιζει η προκαλει και το κανουν πολοι αυτο

κανεις δεν εχει δουλεψει ποτε κανεναν που ρωτησε γνωμη και ειπε παιδια δεν ξερω βοηθηστε ισα ισα βλεπω ατομα που τακτικα εχουν ορεξη και διαθεση και επαναλαμβανοντε γεγονος πολυ κουραστικο γιαυτους να ξαναγραφουν τα ιδια στους νεους με χαρα και ορεξη μεχρι και με λινκ αποδω μεσα στο πιατο

απο κει και περα οποιος θελει να γινει αμερικανικο φορουμ που βαζουν φοτο απο ενυδρεια-βασανιστηρια ψαριων και λενε ολοι μπραβο πολυ ωραιο ετσι για να μην χαλασουν τις καρδιες τους νομιζω οτι κανει λαθος

στοχος ειναι να προτινεται το ιδανικο ετσι δεν ειναι?οταν πας στο γιατρο δεν ζητας την καλυτερη θεραπεια?αμα πας σου πει παρε το ταδε φαρμακο και του πεις τι λες τρελος εισαι λογικο δεν ειναι να σε κραξει?

εγω πρωσοπικα βλεπω τελευταια στις παρουσιασεις ενυδρειων να γραφονται τα καλυτερα σχολια τυποποιημενα(του στυλ πολυ ωραιο συνεχισε!!! κτλ) και για μη σωστα ενυδρεια ενω στοιχηματιζω οτι αυτοι που τα γραφουν γνωριζουν οτι υπαρχουν λαθη και φοβουνται να μπουν στη διαδικασια να τα εξηγησουν-αυτη ειναι η γνωμη μου οτι μερικες φορες λιγα λεγονται κιολας...
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
 
Page generated in 0,01882 seconds with 11 queries