Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 15-12-15, 18:54
rozela120 Ο χρήστης rozela120 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 11-09-2014
Περιοχή: ηρακλειο
Μηνύματα: 195
Προεπιλογή

οπωσ γραφω ποιο πανω..τα παμε με τη σειρα...γνοριζω ακριβος τι γινεται με τα νιτρικα και ολη την χημεια του ενυδρειου.
1)τα νιτρικα ειναι σχεδον παντα ανεβασμενα λογω του οτι πεφτουν και diy λιπαμστα (νιτρικο καλιο)μεσα συν οτι ειανι ζοωτοκα με πολλεσ γεννεσ κτλ.
2)επεσαν για το λογω οτι 3-4 μερεσ σταματησα το φαγητο και ειχαν ηδη σταμτησει τα λιπασμστα απο την αρχη τησ θεραπειας..και λογω του οτι ειναι φουλ φυτεμενο χωρις αλλαγη απορωφιθηκαν (υπολογιζω)βαση μετρησεων
3)αλλαγη δεν εχει γινει ακομα για να μην χαλασει η θεραπεια(που ακνονικα τελειωνει αυριο)

τα ψαρια τα εχω αρκετο καιρο χωρισ προβλημα(δεν εχω αντιμετοπισει ποτε μεχρι τωρα θεμα με νεκρα ψαρια)και οπωσ εχω πει τρεχει καιρο...προσφατα μονο πειρα κατι ψαρια (μου τα εστειλαν )και απο τοτε ξεκινησε ολο αυτο

τα κοπρανα τουσ απο οτι ειδα σημερα που ταισα πρωτη μερα (με φειδω) ειναι απολυτα στεγνα και μονοκοματα και λιγο χοντρα..

σχετικα με το αλατι και το esha 2000 τι προτεινεται απο εδω και περα?
και βλεπω κομενεσ ουρεσ που δεν υπηρχαν παλιοτερα...λιγο ξυσημο..και αναπνοη με ανοιτο το στομα(λογικα λογω υψηλησ θερμοκρασιας)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01671 seconds with 11 queries