Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 31-03-13, 18:43
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΑ ΚΤΕΛ ΣΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΖΩΝΤΑΝΩΝ

Επ ευκαιριας της αποστολης των καρδιναλιων, να εφιστησω την προσοχη σε ΟΛΟΥΣ οσους θελουν να στειλουν καποιο ζωντανο, με ΚΤΕΛ. Αν πω τι παιχτηκε θα μας παρει το βραδυ, οποτε εν ολιγεις καποιες συμβουλες.

Εκτος του μεγαλου πακετου που πηγε θεσσαλονικη την παρασκευη, εφυγαν δυο μικρα χτες, Σαββατο, για 2 αλλες πολεις. Δυστηχως ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ μεταξυ των διαφορων αποθηκων, της καθε πολης, ουτε για το με πιο λεωφορειο θα φυγει (πχ αν ειναι να παει βολο, θα παει θεσσαλονικη, θα εκφορτωθει και θα μπει στο λεωφορειο του βολου) ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ αν ειναι ανοιχτη η εκαστοτε αποθηκη. Βλεπετε η καθε αποθηκη εχει δικο της ωραριο. Και επειδη ολοι οι υπαλληλοι εδω στις σερρες ειναι ο ενας πιο καθυστερημενος απτον αλλον (απιστευτη κατασταση), δεν μπαινουν καν στη διαδικασια να ψαξουν ΥΠΕΥΘΥΝΑ τι εχει γινει και να μαθουν. Αποτελεσμα να φαω ενα αγχος γιατι υποτιθεται οτι η μια αποθηκη ηταν κλειστη, τελικα ηταν ανοιχτη, εφυγε το ενα δεμα εφτασε στο παιδι εγκαιρως και ολα καλα, και το αλλο δεμα με χαρη δοθηκε στον οδηγο να παραδωθει χερι χερι. Τα γαμωσταυριδια που επεσαν στο κτελ δεν περιγραφονται για την αντιεπαγγελματικοτητα τους ("Παρε τηλεφωνο στον βολο να μαθεις εγω δεν ταχω τα τηλεφωνα" και οταν ΕΓΩ βρηκα το τηλεφωνο "απτο κινητο δεν μπορεις? Καλα αντε παρε απο το σταθερο") και ουτε γραφονται δημοσια. Απλα ΠΡΟΣΟΧΗ οταν στελνετε καποιο ζωντανο με κτελ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ!!! ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΙ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ, ετσι ειναι μικρη η πιθανοτητα να παει κατι στραβα.

Εγω τα νευρα μου τασπασα παντως μια φορα, συν το αγχος. Με πηρε ο φιλος και μου λεει "μεινανε τα ψαρια θεσσαλονικη, τη δευτερα λεει θα φυγουν...." ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ(τον υπαλληλο εννοω)!....αυτα.:smt09 2
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01530 seconds with 11 queries