Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #156  
Παλιά 06-02-11, 12:43
Το avatar του χρήστη golf4470
golf4470 Ο χρήστης golf4470 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-09-2007
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 1.471
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην golf4470
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannisaek Εμφάνιση μηνυμάτων
Είσαι λάθος και στο 1. και στο 2.
Στο πρώτο πιστεύω ο σύλλογος θα χάσει και πολλά μέλη από τα είδη υπάρχοντα, γιατί στους δύσκολους καιρούς που περνάμε δεν μπορεί κάποιος να δώσει 50 ευρώ, όταν δυσκολεύεται να πληρώσει (ρεύμα-θέρμανση-υποχρεώσεις παιδιών-φροντιστηρίων) και τόσων άλλων που είναι απαραίτητα στην ζωή μας.
Και στο δεύτερο εγώ δεν γράφτηκα ποτέ και 15 ευρώ δέχομαι να δώσω γιατί το βλέπω σαν λογικό ποσό, όπως και τόσοι άλλοι.

Ο χρόνος πάντως δείχνει σε όλους μας πότε παίρνουμε σωστές αποφάσεις, και πότε όχι.
Εύχομαι αυτό που θα αποφασίσει ο σύλλογος για το θέμα της συνδρομής να είναι και το σωστό.
Επειδη μου απαντησες προσωπικα θα σου απαντησω κ εγω. Βλεπω οτι γνωριζεις τον συλλογο απο το 2009 ισως κ παλιοτερα, αφου σε ενδιεφερε γιατι δεν γραφτηκες ποτε οταν η συνδρομη ηταν χαμηλοτερη κ οι καιροι "ευκολοτεροι"? (Μην ξεχναμε οτι αρκετοι απο εμας ξοδευουμε αρκετες δεκαδες ευρω καθε μηνα για τα ενυδρεια μας)
Θα κανω μια προταση γραφτειτε φετος με το "υπερβολικο" ποσο των 50Ε κ στις επομενες εκλογες η συνελευσεις αλλαξτε οτι δεν σας αρεσει ως απλα μελη η ως μελη του ΔΣ.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από achisael Εμφάνιση μηνυμάτων
Το θεμα εγινε τεραστιοοοοοοο....
Αν και ειμαι της αποψης οτι ειμαι σωστος σε αυτο που ειπα αν καποιοι απο το ΔΣ το θεωρουν σωστο ας το θεωρουν..

αλλα με ''αλλαζωνια'' και ''ποιοτικους'' ανθρωπους για μελοι δεν λεγεσαι Πανελληνιος...

οσο για το καλο που λετε του συλλογου το καλο ειναι να εξαπλωθει και να εχει πολλα μελοι...

συλλογος με λιγα μελοι δεν ειναι συλλογος , αλλα παρεα..

εγω προσωπικα δεν με ενδιαφερει να γραφω.. ποιος ο λογος?
αφου βλεπω αυτην την σταση ουτε 1 ευρω δεν θα εδινα εκει...να δωσω λεφτα για κατι που οπως λετε δεν ενημερωνει καν...?
αν ηταν ποιο οργανωμενοι ναι...

μια χαρα ειναι το GAB και μου αρκει... οτι απορια εχω μου την λυνει και εδω αλλα και σε αλλα forum παρομοιων θεματων...

Για υτο GAB forever...!!!! και τελος.
Δεν σε πιεσε κανεις να γραφτεις, μπορεις ελευθερα να εισαι στο GAB κ στα αλλα φορα. Ο συλλογος δεν ειναι να δινεις κ να παιρνεις, ο συλλογος ειναι ιδεα. Στην ομαδα σου πληρωνεις το διαρκειας κ περιμενεις να δεις καποιο show. Εδω δεν εχει show αυτη ειναι η διαφορα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη golf4470 : 06-02-11 στις 12:43 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01705 seconds with 11 queries