Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 23-12-15, 11:28
Το avatar του χρήστη μελινακι
μελινακι Ο χρήστης μελινακι δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 20-09-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 256
Προεπιλογή

Σορρυ για την απουσία, έρχονται και τα Χριστούγεννα και πρέπει να γίνουν και γλυκά και να αγοραστούν και δώρα
Δεν με πειράζει εαν θέλει ο fighter να μοιραστούμε το θέμα έτσι θα έχουμε και καλύτερη κάλυψη περισσότερον αποριών
Σήμερα ενδεχομένως να βγω για κάποια ψώνια οπότε λέω να πάω να πάρω τα πόδια που λέγαμε. 2 θα πάρω απ' ότι κατάλαβα.
Εγώ προσωπικά έχω το φίλτρο που είχε το ενυδρείο μέσα, άδειο όμως γιατί είχα χρησιμοποιήσει όλα τα υλικά και όταν άδειασα το ενυδρείο τα πέταξα να αναλώσιμα. Εσωτερικό είναι πάντως.
Ένα φυτό που καλύπτει τον πάτο σαν ''γρασίδι ή τριφύλλι'' (έχουν και περίεργες ονομασίες, μοιάζουν και όλα μεταξύ τους και δεν έχω ιδέα εαν είναι ένα είδος αυτό που περιγράφω ή αν υπάρχουν πολλά διαφορετικά με παρόμοια εμφάνιση) θεωρείται απαιτητικό να υποθέσω ε? δλδ εαν ήθελα να βάλω μόνο τέτοιο στο πάτο και καμιά πέτρα ή ρίζα θα χρειαζόμουν υπόστρωμα, λίπανση και co2?
εαν ναι, τότε μήπως βάλω άμμο, καμιά ρίζα ή/και πέτρα και διακριτικά φυτάκια για να τα αποφύγω.
Ένα σαλιγκάρι θα παρέχει αρκετή αμμωνία για να διατηρεί στρωμένο το ενυδρείο?
Μήπως μπορώ με κάποιο τρόπο να υπολογίσω πόση άμμο θα χρειαστώ για τις διαστάσεις του ενυδρείου μου?
σημείωση: δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος ούτε για δείγμα για να πάρω βάση για να το βάλω εκεί το ενυδρείο.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01766 seconds with 11 queries