Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 29-03-17, 15:25
Το avatar του χρήστη kostasgnc
kostasgnc Ο χρήστης kostasgnc δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-03-2017
Περιοχή: Κεντρική Μακεδονία
Μηνύματα: 100
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnpecn` Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα φιλε μου ,δεν θελω να σε προσβαλω η να σε ειρωνευτο
αλλα το ενυδρειο σου ειναι η επιτομη του ασχημου και λαθος ενυδρειου ταυτοχρονα.
Στο λεω αυτο γιατι αναφερθηκες αφενος στο αισθητικο κομματι, και αφετερου στης "βασικες αναγκες" των ψαριων τις οποιες ουτε καν πλησιαζεις.
ΥΓ1
Το 95% των μελων του φορουμ εχουν τα καταλληλα λιτρα και παραμετρους για τα ζωντανα που φιλοξενουν.
ΥΓ2
δες ενα ωραιο ενυδρειο αισθητικα για να εχεις και μετρο συγκρισης γιατι οταν δεν γνωριζουμε δεν ξερουμε και τι να ψαξουμε στο youtube BORKED
εβαλα ενα φυτεμενο μιας και ειναι τα αγαπημενα μου υπαρχουν αντιστοιχα
παραδειγματα απο ενυδρεια με χρυσοψαρα με αφρικάνες με γαριδες φυτεμενα και μη κλπ
Αρχικά η έννοια της αισθητικής και της ομορφιάς είναι μια έννοια πολύ σχετική που ποικίλει παρά πολύ από διάφορες απόψεις. Όποτε δεκτό να μην σου αρέσει το decor αλλά ο καθένας το διαμορφώνει διαφορετικά .
Δεν θα μπορούσα να ασχοληθώ με πραγματικά φυτά όπως και μου δείχνεις που οφείλω να πω ότι το θαυμάζω αλλά Δν μπορώ να το χρησιμοποιήσω ως παράδειγμα. Ο καθένας διαμορφώνει το δικό του χώρο ανάλογα με τα πιστεύω του και ανάλογα το βαθμό απαιτήσεων που θεωρεί σωστό. Αμφιβάλλω αν το 95% του φόρουμ διαθέτει όλες τις απαιτήσεις των ψαριών σε τελείωσε βαθμό περνώντας ένα μικρό δείγμα από ενυδρεία με χρυσόψαρα συγκεκριμένα σε ενυδρεία μικρότερα από το δικό μου έχοντας μέσα 5-6 χρυσόψαρα..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,37843 seconds with 11 queries