Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 12-02-10, 01:08
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kingrim Εμφάνιση μηνυμάτων
α) κάνει δουλεία το έχω δει εγώ αλλά και κάποιος άλλος φίλος του φόρουμ τώρα το ποσό δουλεία κάνει σε σχέση με άλλες μεθόδους είναι κάτι συζητήσιμο

β) δεν είναι άδειες ρώτησα και εγώ για αυτό απλά το ειδικό βάρος του co2 τις κάνει να μοιάζουν σαν να είναι άδειες.

γ) Έκτος από το θέμα κόστος υπάρχει το θέμα σταθερότητα/ασφάλεια εγώ ''ψεκάζω'' 1,5 φορά την μέρα σταθερά και με ασφάλεια. το DIY είναι στο χέρι του ποσό co2 θα βάζει και σαφώς θα πέφτει η απόδοση του όσο περνάει ο καιρός. Το ποιο βασικό είναι ότι πολλοί εδω μέσα έχουν χάσει ψαριά/χρόνο (με μεγάλες καθημερινές αλλαγές νερού για να φύγει η μαγεία)/έχουν βρει νερό στο πάτωμα από λάθος κατασκευή στο DIY co2.

Δεν λέω ότι δεν είναι καλή λύση το
DIYκάποια στιγμή μπορεί και να το επιλέξω απλά υπάρχει και αυτή η λύση και την δίνω σαν εναλλακτική Φώτο δεν θα βάλω τώρα έχουν σβήσει τα φωτά από το ενυδρείο
δεν ειπα οτι ειναι αδειες αλλα σαν αδειες
2 σταθεροτητα ?
τι σταθεροτητα εχει αμα διαβασεισ το φιλαδιο λεει 3 φορες τη μερα γεμισμα αρα σχεδον 24 ωρες γεματο βαλε diy και ειναι το ιδιο με τον ιδιο διαχητηρα
-------------------------
και γλυτωνεις τα 6 ευρο της μπουκαλας
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harris samos : 12-02-10 στις 01:08 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01459 seconds with 11 queries