Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 06-01-11, 02:30
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Να σας δειξω κι εγω το ερωτηματολογιο που εχω ετοιμασει ωστε να παρετε μια ιδεα και να συμπληρωσετε ή να διορθωσετε.
Δεν προκειται για μενα, εγω αν ηθελα να μαθω κατι θα τον ρωταγα με πμ.
Η συνεντευξη γινεται για εσας και για να εχετε την ευκαιρια να ρωτησετε εναν παγκοσμιου κλασης aquascaper για τις οποιες αποριες σας και να ακουσετε τις συμβουλες του.

-Πες μας λιγα πραγματα για σενα, τα χομπι σου το επαγγελμα σου κλπ

-Πως και ποτε ξεκινησες στο χομπι;

-Ποιο απο τα Layout που δημιουργησες ως τωρα ειναι το αγαπημενο σου;

-ποιες οι διακρισεις και οι επιτυχιες σου ως τωρα στο χωρο το aquascaping;

-Τι γνωμη εχεις για τους διεθνεις διαγωνισμους; τι ωφελη πιστευεις οτι προσφερουν στον μεσο χομπιστα ή στον αρχαριο aquascaper;

-Απο που εμπνεεσαι συνηθως για να δημιουργησεις ενα νεο layout;

-Σε τι επιπεδο βρισκεται το aquascaping και γενικα η ενυδρειοφιλια στην χωρα σου;

-Ειχες καποια υποστηριξη (υλικη , ηθικη ,ή οικονομικη) ως τωρα;

-Τι προσεχεις οταν στηνεις ενα νεο Α/S (aquascape) και τι υλικα χρησιμοποιεις συνηθως.Ακολουθεις τον οπτικο κανονα της χρυσης τομης; Εχεις καποιες δικες σου τεχνικες ή συμπερασματα πανω στο αρχικο στησιμο που θα ηθελες να μοιραστεις μαζι μας;

-Πως αποφευγεις ή αντιμετωπιζεις εμφανιση αλγης σε φρεσκοστημενο ενυδρειο;Εσυ αλγες βγαζεις στα ενυδρεια σου ποτε;

-Τι συστημα λιπανσης προτεινεις ή χρησιμοποιεις;

-Τι γνωμη εχεις για την σημασια της παρουσιασης και φωτογραφισης ενος ενυδρειου διαγωνισμων; Ποια η προετοιμασια που ακολουθεις εσυ για την τελικη φωτογραφιση ενος ετοιμου aquascape;

--Ποια ειναι κατα τη γνωμη σου τα σημαντικοτερα στοιχεια στην δημιουργια, αλλα και στην συντηρηση ενος ενυδρειου διαγωνισμων;

-Τι θα ηθελες να συμβουλεψεις τους Ελληνες aquascapers που ξεκινουν τωρα στο χωρο αυτο;



Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01445 seconds with 11 queries