Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 01-04-11, 07:43
Το avatar του χρήστη N4505
N4505 Ο χρήστης N4505 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-08-2008
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 325
Προεπιλογή

Ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια..


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kwstas Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι παιζει με το fogger σου??
Εχεις αυτο που μπαινει εξωτερικα και περνει δικη του φιαλη με νερο βγαζωντας τον ατμο απο σωληνακι απο οτι βλεπω?
Εχεις καποιο λινκ??
Το θέμα fogger δεν το έψαξα αρκετά και μάλλον το χρυσοπλήρωσα.. Πήρα αυτό από ebay και πήγε περίπου 90€ με τα μεταφορικά + ένα μετατροπέα απο 220V σε 120V που έκανε γύρω στα 15€. Δεν με πειράζει όμως, μετά από 2 χρόνια χωρίς ενυδρείο μάλλον έκανα αρκετή οικονομία..



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Νασο, απο τα πιο ομορφα,φυσικα και ατμοσφαιρικα στησιματα τετοιου ειδους που εχω δει. Υποκλινομαι
Θα στο ξαναπω : το χεις βρε μπαγασα !! το χεις με 1000 το aquascaping στο αιμα σου. Ασε τα παλουνταριουμ και στησε ενα φυτεμενο για τους διαγωνισμους.
(Κριμα που-ξερω, δεν εχεις χρονο να ασχοληθεις ). Ειμαι σιγουρος οτι αν το αποφασισεις και ασχοληθεις θα φερεις διακρισεις.
Οι υπολοιποι παρτε μαθηματα.. ενα ξυλο και 3 πετρες εβαλε το ατομο και εφτιαξε οτι πιο φυσικο εχω δει τωρα τελευταια !
Σ'ευχαριστώ Αλέξανδρε και επιφυλάσσομαι στο προσεχές μέλλον για φυτεμένο.. Ακόμα το φτιάχνω το νέο ενυδρείο.. Αυτό είναι το παλιό μου, το οποίο έχει το απαράδεκτο πλάτος των 30cm, και απλά είπα να το αξιοποιήσω και να πειραματιστώ λίγο..
Η γνώμη μου είναι οτι τον κυρίαρχο ρόλο (δυστυχώς) παίζουν τα υλικά που έχει ο καθένας διαθέσιμα πριν ξεκινήσει.. Άρα θέλει πολύ χρόνο και υπομονή για ψάξιμο ή πολύ χρήμα! Άσε, 30€ είχα δώσει θυμάμαι μόνο για λίγες seiryu..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01457 seconds with 11 queries