Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #729  
Παλιά 28-11-17, 21:56
Το avatar του χρήστη leonardos
leonardos Ο χρήστης leonardos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-10-2015
Περιοχή: Πρεβεζα
Μηνύματα: 1.102
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από j.p. Εμφάνιση μηνυμάτων
περιεργο λεοναρδε.
αν ειναι θεμα χλωρίου προσθεσε αντιχλωριο να μηδενίσει και κρατα το με τακτικές αλλαγές.
έλεγξε εξοπλισμό, λειτουργια σκιμμερ, αντλια επιστροφης, θερμοκρασια νερου επανω, επαρκη κυκλοφορια σε ολο το βραχο, να μην εχεις νεκρα σημεια. απο κοραλλινη πως εισαι?
παιζει να ειναι επάρκεια φωτισμου? ανεβασε την καλουαστρεα κοντα στο φως. κοιτα τις ψυκτρες των led ψύχονται επαρκως? καθαρισε τους φακους. mooove it.....
γιαννη ολα δουλεβουν στην εντελεια τα εχω καθαρισει οοολα απο κοραλινη καλα ειμαι και η αλγη στον βραχο μειωνετε σταδιακα αλλα σταθερα τα λεδ ειναι μια χαρα ολα δουλεβουν ρολοι!

Νικο κατσε γιατι προχθες που πηρα να παραγκιλω δεν ειχαν ουτε λαστιχακια για συσκευασια αλλα ναι ενα τεστακι θα το παρω

ο αερας στο σαμπ ειναι καθαρος μιας και στο επιπλο δεν εχω πλατη οποτε αεριζεται

οσο για τις μεταβολες λογο αναψε ζβησε του φωτιστικου δεν ξερω θα δουμε αλλα αυτο υπηρχε και περισι χωρις προβλημα, δεν νομιζω να το εκανε τωρα

υπαρχει τεστακι για χλοριο?
τα κεφαλια απο την ακανθαστρεα που ξεκωλησαν συνεχιζουν να ειναι μεα στο ενυδρειο ζωντανα. υπαρχει πιθανοτιτα να ειναι πολλαπλασιασμος? τα πειρα και τα κωλησα σε ενα βραχακι να δω μηπος ζησουν αλλα ξεκωλησαν τα ατημα και αντε πιαστα τωρα!! αλλα που θα παει θα τα πιασω να ξαναδοκιμασω. παρ ολα αυτα ζουνε!!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01359 seconds with 11 queries