Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 27-03-18, 12:33
Dimitraka Ο χρήστης Dimitraka δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 14-03-2018
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 11
Προεπιλογή

Συμφωνώ με όσα λέτε .. Αλλά αυτήν την στιγμή προσπαθώ να σωσω το ψαρακι ... Αυτό θέλω αρχικά και μετά θα ακολουθήσω αυτά που λέτε .. το λυπάται η ψυχή μου . Στο μικρό πλαστικό δοχείο που το είχα ήταν Υπερκινητικό και έκανε συνέχεια φουσκάλες .. Στο μεγάλο που το εβαλα χθες έχει σταματήσει και φαίνεται φυσιολογικό κάνει και εκεί μερικές αλλά όχι όσο πριν . Απλά το χρώμα του με ανησυχεί . Που ήταν όλο πορτοκαλί και τώρα έχει μαυρίσει σε πολλά σημεία . Όταν το πήρα έκανε συνέχεια κακα για 2 3 μέρες δεν σταματούσε . Και μετά από εκεί και περα δεν έβλεπα κάτι . Μόνο όταν άλλαζα το νερό κάτι μικρά αλλά άλλο χρώμα διαφανή σχεδόν . Τις τροφές σε κόκκους που έχω και τους Ρίχνω 2 φορές την ημέρα από έναν την τρώει κανονικά .
-------------------------
Ξέχασα να σας πω ότι το καινούργιο το φίλτρο του ενυδρείου έχει μέσα Εκτός από το σφουγγάρι που έχουν όλα και κάτι "πέτρες " αν δεν κάνω άλλος . Νομίζω ότι μου είπε ότι είναι άνθρακας .. αν σας βοηθάει αυτό .

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dimitraka : 27-03-18 στις 12:33 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01336 seconds with 11 queries