Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 03-01-11, 19:44
arkoudoulis Ο χρήστης arkoudoulis δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2010
Περιοχή: pireuas
Μηνύματα: 6
Προεπιλογή cayman80

ευχαριστω πολυ για τις επισημανσεις σας! το ενυδρειο ηταν σε καπως περιεργη κατασταση γιατι ακομα ψαχνομαι. 1.το θερμοστατη τον εχω αφησει εκτος για να μπορω να βλεπω ποσο συχνα αναβει κατα τη διαρκεια τις ημερας.τον εχω στους 27 και μου πιανει θερμοκρασια το ενυδρειο γυρω στους 25 αλλα νομιζω οτι σβηνει ελαχιστα.ειναι 100w μηπως χρειαζομαι καποιο μεγαλυτερο για να δουλευει πιο ξεκουραστα. 2.οι αεροπετρες ηταν ετσι λογο ελειψης λαστιχου.3.το backround να πω την αληθεια ουτε εμενα μου αρεσει.θα ηθελα κατι πιο αληθινο.ποια ειναι η γνωμη σας για τα backround τις juwel που αν δεν κανω λαθος μπαινουν μεσα στο ενυδρειο και μοιαζουν με βραχια.(αν και ξεφευγουν στη τιμη ) 4.τα παιδια μου προτειναν το 2034 eco η το 2215.αν πηγαινα στο 2036 eco μιας και εχει μονο 10-15 ευρο διαφορα θα ηταν υπερβολη ? στην αρχη πρεπει να δουλεψουν ταυτοχρονα και τα δυο η να βγαλω το εσωτερικο φιλτρο και να μεταφερω τις βιομπαλες και τα μακαρονια στο καινουργιο? 5 θα ηθελα αν σας ειναι ευκολο να μου προτεινετε καποια τεστακια απο αυτα που υπαρχουν στην αγορα που να περιλαμβανει τις απαραιτητες μετρησεις. ευχαριστω παρα πολυ προκαταβολικα ολους σας για το ενδιαφερον που δειχνετε σε ερωτηματα αρχαριων!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη netblues : 06-01-11 στις 15:46
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01360 seconds with 11 queries