Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #188  
Παλιά 06-04-14, 20:44
PETROS_AFRICANOS Ο χρήστης PETROS_AFRICANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-09-2013
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑ
Μηνύματα: 351
Προεπιλογή ΣΤΡΩΣΙΜΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ

Γιάννη μου ο φωτισμός είναι ίδιος εκτός από την πίσω λάμπα της δεξιάς άκρης που είναι ίδια W και Solar αλλά σε χρώμα ροζ.
Τόλη όντως αυτό το ενυδρείο πρέπει να ξεπερνά τον 1 τόνο αλλά είναι σε ισόγειο με πολλή χοντρή πλάκα,τσιμεντογωνία και πάρα πολύ μεγάλες κολώνες που την στηρίζουν γιατί είναι πετρόκτιστο νεοκλασσικό.Τα εξωτερικά ντουβάρια φαντάσου έχουν πάχος χωρίς το σοβά ~65cm.
Κώστα τα μάτια σου δεν έχουν συνηθίσει να βλέπουν τέτοιες πέτρες,όσο για τις στίβες μέσα τους κρύβουν κι άλλες ασβεστολιθικές.Θα μπορούσα για παράδειγμα να χρησιμοποιήσω λάβα που κι άλλοι έχουν χρησιμοποιήσει αλλά κι εμένα μ' αρέσει όμως είναι επικίνδυνη να δημιουργήσει εκδορές στα ψαράκια μου.Μην ξεχνάς ότι έχω 7 ενυδρεία και προσπαθώ να μην έχουν την ίδια εικόνα.
Αδερφέ μου Κλεόβουλε φυσικά και ακολουθώ τις οδηγίες του αρχηγού της φυλής μας αν κι εδώ στην Ελλάδα ο συγκεκριμένος εισαγωγέας δεν φέρνει αρκετά είδη αλλά και μεγέθη συσκευασίας ενώ υπάρχουν στο εξωτερικό σε χαμηλότερες τιμές.Γι'αυτό τα ταϊζω NLS CICHLID FORMULA 1mm sinking pellets.
Σ' ευχαριστώ πολύ Βασίλη,σε περιμένω για καφέ να τα καμαρώσεις κι από κοντά.
Σε ευχαριστώ πολύ Πασχάλη μου και ξέρεις πως αν κατέβεις Αθήνα τώρα δεν θα σε περιμένω μόνος μου να σε συναντήσω!!!
-------------------------
Σε αυτό το ποστ είναι οι απαντήσεις ερωτήσεων φίλων συνχομπιστών στην παρουσίαση του συγκεκριμένου ενυδρείου που δεν την βρίσκω τώρα και τις παραθέτω εδώ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PETROS_AFRICANOS : 06-04-14 στις 20:44 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01616 seconds with 11 queries