Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 15-11-07, 16:02
Το avatar του χρήστη imichal
imichal Ο χρήστης imichal δεν είναι συνδεδεμένος
Τanganyika Support
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 3.200
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην imichal Send a message via Skype™ to imichal
Προεπιλογή

Εγώ ΔΕΝ συμφωνώ με αυτά που λετε !!! Τι παει να πει οτι η ευθυνη ειναι και του χομπιστα ? Οταν αποφασίσει κάποιος να παρει ενα ενυδρείο δεν κάθεται με τις ωρες μπροστά στο internet (εαν εχει...) για να "διαβασει" για το ενυδρειο..... Αυτά δεν συμβαινουν ετσι.....Πρωτα παιρνεις κατι (συνηθως μαλιστα και χαλαρα...) και μετα αρχίζεις να ασχολεισαι και να εμβαθύνεις ουσιαστικά και σιγουρα τότε ειναι και που καταλαβαίνεις ότι πραγματικά το αγαπάς. Κακα τα ψεμματα. Μπορεί μερικοί από μας να εχουν το μικρόβιο και να καθονται με τις ωρες να διαβαζουν αλλά αλλοι δεν εχουν ουτε το χρονο ουτε και την ορεξη στην αρχή τουλαχιστον να διαβασουν..... Αν ήταν ολοι να διαβαζαν πρωτου ξεκινήσουν φοβαμαι οτι πολλοι λίγοι θα επιχειρουσαν να μπουν στο κλαμπ. Η ΕΥΘΥΝΗ ειναι αποκλειστικά στους petshopαδες!!! Αυτοί οφείλουν να ενημερώνουν τους πελάτες τους!! Ο πελάτης ακόμα και αν εχει διαβάσει μερικά συγκεχυμενα πράγματα περι ενυδρείου το πιο πιθανο ειναι να εχει πελαγώσει κιολας....οποτε όταν μιλάει ο petshopας και λεει τη "γνωμη του" τον ακουει !!! Ποσοι από μας τουλαχιστον πρωτάρηδες δεν την εχουν πατησει ετσι !!! Εγώ τουλάχιστον σιγουρα..... Θυμάμαι οτι ειχα παει "διαβασμενος" και του ειπα οτι "θελω αυτό το ψάρι που παει με αυτο που εχω " και επειδη δεν το ειχε μου προτεινε ενα αλλο, το οποιο και φυσικα δεν το ηξερα, και δεκτηκα να το παρω πιστευοντας οτι παει.... Ελα ντε ομως που δεν παει...
Μην ειμαστε τοσο "σκληροι" με αυτους που ξεκινουν τωρα! Ελεος ....
__________________
http://imichalfishphotos.blogspot.com/
Ηλίας
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01485 seconds with 11 queries