Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 27-07-13, 09:12
Το avatar του χρήστη Nektamen
Nektamen Ο χρήστης Nektamen δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 06-03-2011
Περιοχή: Χαιδάρι
Μηνύματα: 114
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από archer65 Εμφάνιση μηνυμάτων
σε ευχαριστω καταρχας για τις απαντησεις σου , εχω καποιες αποριες ;1 στην ενωση των κοντρα πλακε εκανες στεγανοποιηση μονο με το μονωτικο ;2 δεν εχεις βαλει κατι προσθετο πριν ; 5 ποια μαρκα μονωτικο ;3 και πισω ειδα εχεις τελαρωσει , τον ιδιο τροπο ακολουθησες + στη οθονη ;4 η κολληση εγινε μονο με το βαρος του τζαμιου και στη συνεχεια με τη πιεση του νερου ; σορρυ για το σεντονι
1 Στην ενωση εβαλα κολλα μολις ενωνα τα ξυλα μεταξυ τους και βιδες
μετα πολυ σωστα οπος λες εβαλα το ασταρι και το μονωτικο του και τπτ αλλο
2 οχι δεν εχω βαλει , καλο ειναι να παιζεις με λιγα υλικα γιατι στα πολλα χανεις
3 εχω τελαρωσει το ενυδρειο και απο την μεσα μερια παντου και απο την εξω, καποιοι το θεωρησαν υπερβολη , αλλα για μενα να εχω στο μυαλο μου οτι υπαρχει περιπτωση να πεσουν 1500 λιτρα νερου στο σπιτι δεν μου αρεσει οποτε καλυτερα η υπερβολη.
4 η κοληση εγινε με το βαρος του τζαμιου μονο , οταν μπηκε μεσα νερο ηδι ειχε περασει μια εβδομαδα που στεγνωσε
5 για τελος ,τωρα το μονωτικο φιλε εδω στην ελλαδα ειναι ακομα υπο ψαξιμο , τπτ δεν ειναι σιγουρο 100% και δεν θα σου προτεινα την μαρκα που εβαλα γιατι και εγω δεν ειμαι ευχαριστημενος 100% απο το αποτελεσμα και ας μην εχω κανενα απολυτος προβλημα.
οτι θες ρωτα κακο δεν κανει και μην μασας
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01601 seconds with 11 queries